Nagranie video / podgląd - flash player

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Revit Building.

Moderatorzy: pies, marcinm, Artur Owczarek, Slavco, slaw, Andrzejj

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
siwy
Posty: 74
Rejestracja: 18 lis 2011, 09:12
Lokalizacja: północ Wielkopolski

Nagranie video / podgląd - flash player

Post autor: siwy »

Jak w temacie...

Mam z tym badziewiem problem, bo nie robi mi podglądów... a niby ten cały schockwave player jest w jak najbardziej aktualnej wersji - o co chodzi :?:
Nie mogę znaleźć tematu, który by to niby poruszał... a na pewno kiedyś coś było.

:x
Pracownia KONSTRUKTOR
Złotów
marcinm
Posty: 24
Rejestracja: 28 lip 2015, 06:48

Re: Nagranie video / podgląd - flash player

Post autor: marcinm »

Witam
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem o jaki podgląd Ci chodzi. Jeżeli potrzebujesz podejrzeć swoją animację w Revicie, zanim ją wyeksportujesz, to po utworzeniu animacji (walkthrough), przechodzisz do widoku tej animacji i następnie klikasz na ramkę animacji (to samo uzyskasz po kliknięciu PPM na nazwę widoku animacji w przeglądarce projektu i wybór -> pokaż kamerę). Otworzy Ci się wtedy na wstążce zakładka zmień/kamery, wybierasz edytuj animację (edit walkthrough) i możesz wybrać podgląd animacji całej, lub od wybranej klatki, oraz możesz zmieniać style wizualne. Czy o to chodziło?
pozdrawiam
marcinm
Awatar użytkownika
siwy
Posty: 74
Rejestracja: 18 lis 2011, 09:12
Lokalizacja: północ Wielkopolski

Re: Nagranie video / podgląd - flash player

Post autor: siwy »

Naturalnie źle się wyraziłem

Chodzi o podgląd gdy najeżdżamy na listwie górnej na poszczególne funkcje - te krótkie filmiki, które się wyświetlają objaśniając po krótce dane funkcje
Pracownia KONSTRUKTOR
Złotów
marcinm
Posty: 24
Rejestracja: 28 lip 2015, 06:48

Re: Nagranie video / podgląd - flash player

Post autor: marcinm »

To teraz wszystko jasne- też miałem z tym problem.
Oczywiście musisz mieć ustawione podpowiedzi co najmniej na poziomie normal (opcje-> interfejs użytkownika->podpowiedzi). A teraz najważniejsze- musisz pobrać odpowiednią wersję flash player'a, dopasowaną do systemu operacyjnego i przeglądarki (NPAPI, PPAPI lub ActiveX). Pokombinuj z tymi wersjami, z którąś powinno zadziałać.
Tu masz link do wyboru wersji:
https://get.adobe.com/pl/flashplayer/otherversions/
pozdrawiam
marcinm
ODPOWIEDZ