Zestawienie stolarki-Dynamic Legend

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Revit Building.

Moderatorzy: pies, marcinm, Artur Owczarek, Slavco, slaw, Andrzejj

ODPOWIEDZ
dneprdriver
Posty: 16
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:41
Lokalizacja: Berlin

Zestawienie stolarki-Dynamic Legend

Post autor: dneprdriver »

Witam!
Czy ktoś z was miał już do czynienia z Tools4Revit? Większość dodatków opanowałem, ale mam problem z dynamicznymi zestawieniami.
Pozdrawiam!
Marta K-W
Posty: 32
Rejestracja: 19 lip 2007, 10:46
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zestawienie stolarki-Dynamic Legend

Post autor: Marta K-W »

Mi do gustu nie przypadły...
Tylko więźbę używam.

Dynamic Legend nie jest aż tak fajny jak mylałam że będzie, wyszło na to że mój własny sposób jest o wiele bardziej dynamiczny ;) a to dlatego że jak miałam zrobic zestawienie tylko z nowoprojektowanych okien to legenda pokazywała mi wszystkie, więc musiałam usuwać część ręcznie a jak chciałam nanieść zmiany w kolejności parametrów w tabeli i odświeżałam to znowu pojawiały mi się wszystkie okna :/ całkiem możliwe że za mało czasu poświęciłam na rozgryzienie ale jak już jest koniec projektu i robi się zestawienie to już nie ma się ochoty kombinować. Krótko mówiąc dodatek jest zbyt mało intuicyjny... Może gdyby był szablon a nie że samemu trzeba rysować tabelę...

Na dodatek mam problem i prosze o pomoc- zainstalowałam R2012 i wszystkie dodatki mi wyparowały, chciałam zainstalować na nowo Tools4Revit i pojawił się błąd instalacji... może dlatego że mam T4R 2011...?

Pozdr,
Marta
ODPOWIEDZ