Problem z instalacją Inventor 2014

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Inventor.

Moderator: Maciej Śliwiński

ODPOWIEDZ
kuba.nowak
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2013, 10:51

Problem z instalacją Inventor 2014

Post autor: kuba.nowak »

Witam, zalogowałem się na forum, bo wszystkie inne środki zawiodły. Nie mogę zainstalować studenckiej wersji Inventora 2014 na nowym komputerze z systemem Windows 7 Home Premium x64. Skorzystałem już ze wszystkich rad technicznego supportu Autodesku i dalej bez powodzenia... Przywracałem system, usuwałem wszystkie zainstalowane pliki Autodesku, czyściłem rejestry, usuwałem programy Microsoftu mogące powodować błędy instalacji (NetFramework 4.5, C++), próbowałem instalacji w trybie awaryjnym, wyłączyłem wszystkie antywirusy, bariery i ochrony użytkownika. Za każdym razem instalacja zacina się w tym samym momencie bez podania jakiejkolwiek przyczyny, bez względu, czy instaluję prosto z serwera, czy pobieram w przeglądarce instalkę... Instalacja trwa w nieskończoność. Jedyne co zauważyłem, to że bezpośrednio przed "zacięciem się" na ułamek sekundy pojawia się małe okienko MS-DOS, po czym instalacja "staje". Proszę o pomoc! W załączniku zamieszczam installation log'a i screena okienka instalacji... Z góry dziękuję.
Załączniki
Instalacja Inventor.txt
Log instalacji
(170.77 KiB) Pobrany 392 razy
Okienko instalacji
Okienko instalacji
Robert Kwiatkowski
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2013, 17:00

Re: Problem z instalacją Inventor 2014

Post autor: Robert Kwiatkowski »

Spróbuj usunąć wszystkie składniki Inventora poprzez Autodesk Uninstall Tool i próbuj ponownie. Aż do skutku.
Mi na Win 8.1 przeszło bodaj za 3 albo 4 razem.
Robert Kwiatkowski
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2013, 17:00

Re: Problem z instalacją Inventor 2014

Post autor: Robert Kwiatkowski »

Jeszcze jedno, jak już Ci się uda zainstalować to proponuję od razu przygotować sobie Service Pack 1 http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/ps ... ID=9242019

Bo prawdopodobnie wyskoczy Ci błąd (0xc000142).
ODPOWIEDZ