Laptop do Revita

Na tym forum wymieniamy informacje na temat komputerów i ich zachowania w zetknięciu z Revit. Być może uda się wyłonić optymalną konfigurację.

Moderatorzy: pies, Artur Owczarek, Slavco, slaw, Andrzejj

Awatar użytkownika
Andrzejj
Posty: 143
Rejestracja: 25 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Post autor: Andrzejj »

Witam,
Nie będę kłamał, że wszystko od razu było super. To prawda, że wielkość czcionek jest tak mała, że za pierwszym razem ciężko było mi cokolwiek przeczytać. Ale człowiek potrafi przyzwyczaić się do wszystkiego :D . Teraz naprawdę mi to nie przeszkadza, a powiem Ci jeszcze że jak patrzę na inne laptopy to wydaje mi się że obraz na nich się rozpływa. Na HP nie mam takiego złudzenia. Ja pracuję na nim w odległości ok 80-100 cm od ekranu i już się przyzwyczaiłem. Jednak gdybym miał do wyboru 15,4 a 17" z pewnością wybrałbym 17. Zwłaszcza, że 17-stka ma klawiaturę numeryczną z boku, jak na normalnej klawiaturze ( i to jest piękne !! ).

Podsumowując : Ja wybrałbym zdecydowanie 17" - ale to tylko moje zdanie, najlepiej byłoby przetestować, ale 17 by chyba i tak wygrała.
slaw
Posty: 427
Rejestracja: 25 mar 2006, 12:06

Post autor: slaw »

generalnie matryca to nie marka firmy tylko typ matrycy ...... nie ukrywajmy ze marka ma dzis drugorzedne znaczenie przy sprzecie bo i tak wszystko robione jest w jednym zakatku swiata ;-) .... z tego co przewinelo mi sie przez lapy i tego co zdazylem zobaczyc to wlasnie matryce o wysokich rozdzieloczosciach w HP czy IBM bija na glowe stanadard 14 - 1024x768 tak jasnososcia jak kontrastem, polem widzenia katowego czy kolorami w tych samych firmach

wracajac do 15 czy 17 ...... jednak utwierdzasz mnie w przekonaniu ze 17 przy tej rozdzielczosci bo do 15 w komplecie powinni dawac ...... lupe :lol:
pozdro
slaw 8)
Fugu
Posty: 3
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:56

Post autor: Fugu »

w 17 jest klawiatura numeryczna co bardzo pomaga w pracy, pomiędzy 17 a 15,4 różnica wynosi jakieś 3 cm w szerokości
mario1275
Posty: 295
Rejestracja: 25 paź 2006, 18:24
Kontaktowanie:

Post autor: mario1275 »

to zabraknie miejsca na kubek z kawą;)
ODPOWIEDZ