Revit 2008 Wersja Edukacyjna [studencka]

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Revit Building.

Moderatorzy: pies, marcinm, Artur Owczarek, Slavco, slaw, Andrzejj

ODPOWIEDZ
Ave
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2008, 16:57

Revit 2008 Wersja Edukacyjna [studencka]

Post autor: Ave »

Witam !
Mam problem - nie moge znaleźć na stronie ProCAD'a linku do ściągnięcia darmowej, studenckie wersji Revit'a 2008 :roll:
Na naszej uczelni został zorganizowany pokaz związany z obsługą tego programu i sporą część studentów zaiteresowały jego możliośći :)
Piękna Pani dodała na koniec, że istanije także możliwość ściągnięcia 12 miesięcznej wersji dla studentów - po rejestracji otrzymuje się klucz pozwalający na bezpłatne korzystanie z programu w wyżej wymienionym terminie...

Czy ktoś mógby zamieścić link ze strony ProCAD'a z którego można ściągnąć ową wersję programu Revit ?

Pozdrawiam !
Awatar użytkownika
ada_mowska
Posty: 938
Rejestracja: 12 sty 2006, 07:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: ada_mowska »

pozdrawiam
revitująca Ada
www.arttu.pl
Ave
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2008, 16:57

Post autor: Ave »

Szukałem na forum podobnego tematu, jednak nie dokopałem się go...Dziękuję

Czy mam przez to rozumieć że wersja studencka jest...płatna ? Za cenę 221zł mamy licencję na 14 miesięcy ? :shock: Proszę wybaczyć ton...ale to chyba żart...? :?
Wyraźnie powiedziano Nam że WE jest bezpłatna...
Szkoda...
Pozdrawiam !
KFK
Posty: 22
Rejestracja: 15 kwie 2007, 13:57
Lokalizacja: Poznań/Międzychód

Post autor: KFK »

Wersja studencka jest bezpłatna - cena z Procadu to cena nośnika i opakowania.

Jeżeli chcesz mieć program za darmo, to załóż sobie konto na serwerze Autodesku i tam z odpowiedniej zakładki możesz pobrać bezpłatną wersje programu + swój indywidualny numer seryjny, który ma określoną datę ważności (zależnie od programu).
ODPOWIEDZ