strzalka na schodach

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Revit Building.

Moderatorzy: pies, marcinm, Artur Owczarek, Slavco, slaw, Andrzejj

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pidzikol
Posty: 146
Rejestracja: 03 kwie 2006, 16:34
Lokalizacja: Wroclaw
Kontaktowanie:

strzalka na schodach

Post autor: pidzikol »

Witam
Problem dotyczy strzalki kierunku schodów. Czy mozna ja w ogole edytowac? Czy mozna stworzyc strzalke uzytkownika i ja dodac do schodów a jak nie czy mozna skalowac ta ktora jest domyslnie ? Mam schody w projekcie i musze je pokazac na rys w skali 1:250. Strzalka jest juz nieczytelna i niewiadomo w ktora strone biegna schody.Ozywiscie moge sobie doryswac strzalke ale nie o to w tej zabawie chodzi... [/url]
pozdrowienia!
Pawel Idzik z Wrocławia
Krzysztof Wiszniewski

schody

Post autor: Krzysztof Wiszniewski »

Etykieta schodów
Miłej pracy
Załączniki
ETYKIETA SXHODÓW.rfa
(104 KiB) Pobrany 761 razy
Awatar użytkownika
pidzikol
Posty: 146
Rejestracja: 03 kwie 2006, 16:34
Lokalizacja: Wroclaw
Kontaktowanie:

to nie jest rozwiazanie

Post autor: pidzikol »

Bardzo dziekuje za etykiete ale dalej nie jest to rozwiazaniem problemu. A co bedzie przy kretych schodach? Taka etykieta nie zdaje egzaminu. Poza tym co bedzie kiedy mam rozne dlugosci biegow schodow. Do kazdych schodow robic osobna etykiete?Chodzi mi o strzalke systemowa ktora jest wyswietlana ze schodami. Czy mozna ja edytowc lub skalowac. Moze cos Kudlaty poradzi albo Jakub oni chyba sa najlepiej "oblatani" w revicie.
pozdrowienia!
Pawel Idzik z Wrocławia
Awatar użytkownika
pidzikol
Posty: 146
Rejestracja: 03 kwie 2006, 16:34
Lokalizacja: Wroclaw
Kontaktowanie:

no i ...

Post autor: pidzikol »

No i nie wiadomo co czy sie da? Probowalem na wszystkich ustawien a strzalka ani rusz. Na ten temat tez nikt nie chce sie wypowiadac na forum. Coz pozostaje "styl na autocada" czyli narysowac kreseczkami czego brakuje.
pozdrowienia!
Pawel Idzik z Wrocławia
Awatar użytkownika
pies
Posty: 1113
Rejestracja: 14 paź 2005, 08:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pies »

Ostatnio mam dużo pracy, więc tylko śledzę co się dzieje na forum.
Za komplement dziękuję :-).
Jak się czegoś dowiem to na pewno nie będę tego ukrywał :lol:
Pozdrawiam
Był Kudłaty
ODPOWIEDZ