Belka oparta na ścianie pod skosem

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Revit Building.

Moderatorzy: pies, marcinm, Artur Owczarek, Slavco, slaw, Andrzejj

ODPOWIEDZ
Kaspric
Posty: 208
Rejestracja: 03 gru 2008, 13:16
Kontaktowanie:

Belka oparta na ścianie pod skosem

Post autor: Kaspric »

Belka opiera się na ścianie, ale nie jest do niej prostopadła (patrz załącznik - po prawej belka widziana pod stropem, po lewej szyb windy). Czy da się zrobić tak, by belka była "ścięta" do lica ściany? (nie wystawała poza granicę otworu czy też nie odstawała od ściany)?
Próbowałem z otworem wg powierzchni, ale dalej zostają niepotrzebne linie :/
Załączniki
belka pod skosem.JPG
http://postergliwice.blogspot.com/
alternativa
Posty: 70
Rejestracja: 29 lis 2006, 11:04
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: alternativa »

Najprosciej chyba zmodyfikowac rodzine belki, np. dodac element tnacy typu VOID, mozesz ja sobie nawet sparametryzowac do wszechstronnego wykorzystania
alternativa
Kaspric
Posty: 208
Rejestracja: 03 gru 2008, 13:16
Kontaktowanie:

Post autor: Kaspric »

^^ to pytanie już trochę przestarzałem, po prostu miałem rodzinę stworzoną z belki prefabrykowanej. Natomiast z belkami monolitycznymi jest inny problem, o którym pisałem w nowym wątku...
http://postergliwice.blogspot.com/
pio
Posty: 24
Rejestracja: 13 lis 2006, 17:19

Post autor: pio »

problem ten już dawno wyłapałem i wiele innych bardzo poważnych błędów, zgłaszałem je i dostałem odpowiedz od autodesku i robobata
(w formie ustnej):
- w umowie licencyjnej jest napisane że produkt może zaierać blędy
- nie beda one poprawione w wersji 2009 tylko 2010

-czyli można wnioskować jak beda knoty w wersji 2010 to beda poprawione w 2011 itd.

dlatego ja zapłaciłem części pieniędzy za subskrycje reszty nie zapłace, tylko czekam jak beda próbowali podać mnie do sadu za nie zapłacenie bo chciabym się sadzić z autodeskiem za sprzedawanie produktu który jest knotem i nie poprawienie danej wersji
ODPOWIEDZ