Zestawienie drzwi - LEGENDA

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Revit Building.

Moderatorzy: pies, marcinm, Artur Owczarek, Slavco, slaw, Andrzejj

ODPOWIEDZ
Bartuo
Posty: 35
Rejestracja: 25 sty 2009, 08:53

Zestawienie drzwi - LEGENDA

Post autor: Bartuo »

Witam
Tworzę zestawienie drzwi w legendzie. Jak zrobić w niej etykietę, żeby mi opisało typ drzwi? Właściwie mogę etykietować tylko materiał.

Pozdr
Bartek
Załączniki
20170323-140349-001.jpg
Awatar użytkownika
Marek K
Posty: 206
Rejestracja: 05 wrz 2009, 16:43
Lokalizacja: wieś Polna
Kontaktowanie:

Re: Zestawienie drzwi - LEGENDA

Post autor: Marek K »

A masz może Graitec Power Pack - tam powinno być mozliwe zrobienie. Jest to gratisowy dodatek dla subskrybentów
Marek_K
Daczi
Posty: 2
Rejestracja: 02 maja 2017, 06:51

Re: Zestawienie drzwi - LEGENDA

Post autor: Daczi »

Cześć, mam trochę inne pytanie, ale nie chciałam już nowego wątku tworzyć.

Utworzyłam zestawienie stolarki drzwiowej i do tego chciałam dodać schematy drzwi korzystając z legendy. Chciałam dodać dodatkową kolumnę w tym zestawieniu i nałożyć w arkuszu schematy z legendy . Niestety nie znalazłam nigdzie możliwości poszerzania wierszy, tak żeby moje schematy weszły. Jest tylko opcja poszerzania kolumn. I moje pytanie, czy jest możliwość poszerzenia wierszy? Zdjęcie w załączniku.

Początkowo chciałam zrobić to zestawienie w pionie (przykład w załączniku), ale niestety też nie udało mi się tego zrobić. Czy istnieje w ogóle możliwość robienia zestawień w pionie w Revicie?
Jeżeli z żadnej opcji, którą opisałam, nie da się skorzystać, czy mogłabym prosić o instrukcję jak to zrobić (być może są już takie informację na forum, ale niestety nie dokopałam się do nich)?

Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
Załączniki
stolarka.JPG
stolarka.JPG (78.6 KiB) Przejrzano 4715 razy
stolarka pion.JPG
Daczi
Posty: 2
Rejestracja: 02 maja 2017, 06:51

Re: Zestawienie drzwi - LEGENDA

Post autor: Daczi »

Rozumiem, że nie zostaje mi nic innego jak wyeksportowanie tego do dwg. i przerobienie w Cadzie?
ODPOWIEDZ