Wersja polska Revita

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Revit Building.

Moderatorzy: pies, marcinm, Artur Owczarek, Slavco, slaw, Andrzejj

ODPOWIEDZ
JJ
Posty: 10
Rejestracja: 20 lis 2005, 13:26
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Wersja polska Revita

Post autor: JJ »

Prace nad polonizacją Revita zostały zakończone. Już wkrótce pełna wersja (program + kilkusetstronicowy Help) zostanie bezpłatnie wysłany do dotchczasowych użytkowników.
13piter
Posty: 18
Rejestracja: 16 lis 2005, 22:11

Post autor: 13piter »

Czy polska wersja będzie do użycia również w wersji demo?
JJ
Posty: 10
Rejestracja: 20 lis 2005, 13:26
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Post autor: JJ »

Tak, zakładam, że jak najbardziej
13piter
Posty: 18
Rejestracja: 16 lis 2005, 22:11

Post autor: 13piter »

Może wyniki tej pracy mogły by być prezentowane na forum na bierząco. pewnie wtrącimy coś niecoś od siebie. Dyskusja na ten temat może doprowadzić do końcowego efektu, który byłby satysfakcjonujący dla wszystkich.
13piter
Posty: 18
Rejestracja: 16 lis 2005, 22:11

Post autor: 13piter »

Dlaczego opcja "zaloguj mnie ponownie przy następnej wizycie" nie działa, kiedy wchodzę na forum klikając na link w powiadomieniu mailowym?
13piter
Posty: 18
Rejestracja: 16 lis 2005, 22:11

Post autor: 13piter »

przepraszam za post z 15.11. pomyliłem wątki. dotyczy on bibliotek
mkprojekt
Posty: 236
Rejestracja: 18 paź 2005, 08:16

Post autor: mkprojekt »

jesli Revit PL będzie dostepny w wersji demo, to juz dzis zamawiam!!! :P
pzdr
mirek
Janusz

Gotowe biblioteki

Post autor: Janusz »

Tak sie zastanawiam nad tematem gotowych bibliotek:
- każdy zamieszczany rysunek powinien mieć jakiś obrazek (ikone) która by go pokazywała (może powinien byc to automat który by to wykonywał)
- dobrze by było aby był jakis standard prezentowania gotowych elementów bibliotek (widok, 3D, rzuty ? - rozmiar itd)
- trzeba by stworzyć system który pozwalałby tworzyć w zasadzie gowolny podział na kategorie i podkategorie itd i żeby było mozna łatwo te kategorie rozwijać
- jakąś klauzulę na zgodę na ich wykorzystanie przezentowanych przez autora rysunków
- i dodatkowo może jakiś ranking najczęściej pobieranych rysunków

- i może wrzucanie rysunków ze strony wprost do revita poprzez drag&drop (to mogę dodać od siebie :)

co o tym sadzicie?
ODPOWIEDZ