Wydruki z Revita

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Revit Building.

Moderatorzy: pies, marcinm, Artur Owczarek, Slavco, slaw, Andrzejj

ODPOWIEDZ
karolina
Posty: 5
Rejestracja: 06 lip 2011, 06:37

Wydruki z Revita

Post autor: karolina »

Witam,
Nie wiem czy mieliście podobny problem ale nie za bardzo radzę sobie z wydrukiem rys. wykonawczych w Revicie w skali 1:50.Ogólnie korzystam z template ,który sama stworzyłam i mam problem z grubością linii,tzn
chce żeby rzuty po wydruku odpowiadały polskim standardą i nie wiem czy jest inna metoda niż zmiana każdej lini manualnie(tzn czy znacie jakieś dobre template coś w stylu ctb. w cadzie ) nie wiem na ile precyzyjnie się wyraziłam ale jeśli ktoś wie o co mi chodzi to proszę o odpowiedź ,
dzięki
Kaspric
Posty: 208
Rejestracja: 03 gru 2008, 13:16
Kontaktowanie:

Re: Wydruki z Revita

Post autor: Kaspric »

Jak wchodzisz w VG (właściwości widoku) to dalej wejdź w "style obiektów". Tam możesz przypisać grubości linii w zależności od rodzaju obiektu, od 1 do 16.

Jaką grubość rzeczywistą mają w zależności od skali widoku grubości linii 1-16 (tj. ilu mm odpowiadają) ustawiasz w Zarządzaj -> Ustawienia dodatkowe -> Szerokości linii
http://postergliwice.blogspot.com/
karolina
Posty: 5
Rejestracja: 06 lip 2011, 06:37

Re: Wydruki z Revita

Post autor: karolina »

Hej dzieki za odp ale nie do konca o to mi chodziło,wiem że tak to można zrobić, natomiast miałam nadzieje ze jest jakis gotowy template dostosowany do polskich wymogów-symbol przekroju,grubosc lini itp
karolw
Posty: 99
Rejestracja: 31 paź 2006, 22:16

Re: Wydruki z Revita

Post autor: karolw »

przez VG nadpisujemy grubości dla konkretnego widoku
przez Manage >Object styles dla całego projektu.
ODPOWIEDZ