revitcity

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Revit Building.

Moderatorzy: pies, marcinm, Artur Owczarek, Slavco, slaw, Andrzejj

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pies
Posty: 1113
Rejestracja: 14 paź 2005, 08:14
Lokalizacja: Warszawa

revitcity

Post autor: pies »

Zaglądacie czasem na www.revitcity.com?
Ludzie wrzucają tam swoje wizualizacje. W większości to niestety chłam. Odnoszę jednak wrażenie, że poziom prezentowanych prac podnosi się, a czasu do czasu pojawiają się perełki.
Wyszukuję tylko obrazki robione w Revicie i Accurenderze.
Załączam kilka prac, które zwróciły moją uwagę.
Załączniki
Tu podobają mi się rozmyte, mgliste światła. Niestety nieprzyjemne są deformacje perspektywy :-(
Tu podobają mi się rozmyte, mgliste światła. Niestety nieprzyjemne są deformacje perspektywy :-(
Ten obrazek mnie zachwycił. Ma tak zwany klimat. Widać, że jest zrobiony w REVICIE i zmontowany w jakimś programie do obróbki plików rastrowych
Ten obrazek mnie zachwycił. Ma tak zwany klimat. Widać, że jest zrobiony w REVICIE i zmontowany w jakimś programie do obróbki plików rastrowych
Lewa strona obrazka jest do bani, ponadto widać błędy RADIOSITY,
<br />...ale zobaczie jakie piękne jest światło wokół okna, miękkie, rozproszone :-)
Lewa strona obrazka jest do bani, ponadto widać błędy RADIOSITY,
...ale zobaczie jakie piękne jest światło wokół okna, miękkie, rozproszone :-)
Pozdrawiam
Był Kudłaty
Awatar użytkownika
pidzikol
Posty: 146
Rejestracja: 03 kwie 2006, 16:34
Lokalizacja: Wroclaw
Kontaktowanie:

Post autor: pidzikol »

Hej
Zgadzam sie z toba. Bylem na tej stronce kilka razy w czasie kiedy szukalem info na temat revita i powiem szczerze ze troche ten chlam mnie zniechecil. Ale na szczescie wizualizacje to nie wszystko a poza tym na potrzeby szybkiego pokazania klientowi sojego zamyslu Accurender jest w miare ok. Mam nadzieje ze w przyszlosci bedzie mozna exportowac do formatu max bezposrednio z revita razem z materialami. Ale to narazie pobozne zyczenia.
pozdrowienia!
Pawel Idzik z Wrocławia
Awatar użytkownika
pies
Posty: 1113
Rejestracja: 14 paź 2005, 08:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pies »

Podobno projekty z REVITa eksportuje się bez problemów, z materiałami do "dużego VIZa", ale nie sprawdziłem.
Pozdrawiam
Był Kudłaty
Gość

Post autor: Gość »

Jesli to prawda to super. Ja probowalem eksportowac do dwg jako bryly solid i nie posiadaja mats z accurendera. Moze gdyby odrazu w maxie otworzyc plik wyeksportowany z revita moze by cos z tego wyszlo...
Awatar użytkownika
pies
Posty: 1113
Rejestracja: 14 paź 2005, 08:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pies »

Takie coś pokazało się na http://www.revitcity.com
Zobaczcie sami co daje się wydusic z Accurendera :-)
Błędy radiosity pomijam milczeniem :wink:
Załączniki
2125.jpg
Pozdrawiam
Był Kudłaty
slaw
Posty: 427
Rejestracja: 25 mar 2006, 12:06

Post autor: slaw »

ale podloge wypastowali :lol:
ODPOWIEDZ