AutoCAD Architecture

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem AutoCAD Architecture.

Moderatorzy: Artur Owczarek, Slavco

ODPOWIEDZ
Andrzej z Bonina
Posty: 4
Rejestracja: 08 lut 2008, 00:35

AutoCAD Architecture

Post autor: Andrzej z Bonina »

Czy dobrą decyzją jest używanie AutoCAD Architecture 2008 na Win Vista 32. Słyszałem że po instalacji SP 1 pojawiają się problemy :( Muszę wymienić sprzęt i szukam dobrych rad.

Pozdrawiam
Andrzej z Bonina
Posty: 4
Rejestracja: 08 lut 2008, 00:35

Post autor: Andrzej z Bonina »

dzięki za radę Ar2rM ale nie jestem do końca przekonany. Szkoda mi pieniędzy na XP które przestanie być lada moment sprzedawane. Chociaż czas tez kosztuje i zamiast pakować się w eksperymenty lepiej trochę poprojektować.... Mam nadzieję że dołączy do nas użytkownik Visty
Andrzej z Bonina
Posty: 4
Rejestracja: 08 lut 2008, 00:35

Post autor: Andrzej z Bonina »

Witaj Ar2rM
Poczytałem trochę na Forum Autodesku i chyba nie jest tak strasznie....
Radzą by korzystać ze sterowników XP a mozliwość VISTY są jednak inne. Fakt że spadek wydajności...
Jednak przyznaj że pomysł dokupienia XP OEM i póżniej go odsprzedania jest nierealny. OEM przypisany jest do konkretnego komputera(płyty głównej) i nie ma szansy na przeniesienie go na inny. Możesz wymienić inne podzespoły ale nie płytę główną a to ogranicza bardzo. Mam obecnie kilka licencji XP i mogę je wyłącznie używać na komputerach z którymi były kupione.
Raczej zaryzykuję. Mam nadzieję że nie będę musiał dokupić w przyszłości XP OEM.
Muszę jeszcze jedno sprawdzić. Pożyczę laptopa z Vistą i sprawdzę czy znajdzie sterowniki do używanego sprzętu.
Andrzej z Bonina
Posty: 4
Rejestracja: 08 lut 2008, 00:35

Post autor: Andrzej z Bonina »

Dzięki za rady. Trochę pogadałem z informatykami. Przypomnieli historię systemów Microsofta. Po 98 była przecież dobra wersja 2000 oraz na krótko Milenium a później XP. Z Vistą może być podobnie jak z Milenium.....Trzeba trochę zarobić na nowym programie "mocno ozdobionym" a dopiero po nim wprowadzić dobry standard.
KRUChY
Posty: 9
Rejestracja: 14 kwie 2008, 18:56

Post autor: KRUChY »

Vista nadal jest SHITem !!

Macie mozliwosc Downgrade'u do XP (cena ok. 100zl) jesli ktos wam wcisal to G>>>O jakim jest Vista. Nie dosyc ze wszystko wolniej chodzi, to nie ma sterownikow... No jak mozna wydac System, majac takie plecy jak MicroSHIT, i nie dopiac wszystkiego tak, aby smigalo o wiele lepiej niz XP ??
W koncu o to chodzilo, a nie o dodanie graficznych dyrdymalow/upiekszaczy ktore w innych systemach (linux, mac os) nie potrzebuja az takich wymagan systemowych i dzialaja !!

VIShiTA - dajcie spokoj - downgrade zrobcie
KRUChY
Posty: 9
Rejestracja: 14 kwie 2008, 18:56

Post autor: KRUChY »

Sorki, rzeczywiscie mocno mnie ponioslo, ale gdy kupilem nowy komp i mialem miec Vista - bylem strasznie optymistycznie "podniecony" samym faktem nowego systemu... Odpalam... I jakby mi ktos cegla w leb dal, no przeciez kupilem Core Duo a chodzi wolniej niz moj wysluzony Celeron M...!!!! AAAAAAAAAAAle na szczescie po kilku miesiacach udreki, dowiedzialem sie ze MS wprowadzil Downgrade'a i fiuuuf, teraz mam Core Duo i to widac, jakby komp nowe serce otrzymal....
I dlugo by tu gadac, ale zadne SP1 do systemu, ktory przez tyle lat byl pisany...! i nadal nie dziala i nie ma wsparcia... NIE MA DLA MNIE MOWY o VISTA! (no i znowu emocje biora gore - wiec koncze)

Sorki i dzieki za odpowiedzi :D

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ