Robot Structural Analysis 2012 po instalacji nie odpala !

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Robot Structural Analysis.

Moderatorzy: Artur Owczarek, Slavco, Arkadiusz Mackiewicz

ODPOWIEDZ
zwolo
Posty: 2
Rejestracja: 07 mar 2013, 15:02

Robot Structural Analysis 2012 po instalacji nie odpala !

Post autor: zwolo »

Witam,

Posiadam wersję studencką/ edukacyjną Robota 2012. Problem polega na tym, że po zainstalowaniu programu i kliknięciu na ikonę nic się praktycznie nie dzieje. Komputer pracuje przez kilka sekund pokazuje się obraz ( zdjęcie konstrukcji budowlanej podpisanej nazwą programu, po prostu grafika która pokazuje się przed uruchomieniem programu) jednak po chwili wszystko znika i program się nie uruchamia. Próbowałem wyłączyć antywirusy ( posiadam tylko comodo), zapory windowsa ale to nie pomaga. Posiadam AutoCad w dwóch wersjach 2008 i 2009, może to mieć jakiś związek z tym problemem?
michal90
Posty: 6
Rejestracja: 30 gru 2012, 17:31

Re: Robot Structural Analysis 2012 po instalacji nie odpala

Post autor: michal90 »

Witam,
czy aby jesteś pewien, że twój komputer spełnia wymagania Robota,
i czy nie jest to czasem powód, że twój program nie działa?
zwolo
Posty: 2
Rejestracja: 07 mar 2013, 15:02

Re: Robot Structural Analysis 2012 po instalacji nie odpala

Post autor: zwolo »

Witam, przepraszam za długa nieobecność. Zainstalowałem wersje 2013 i wszystko poszło. Dałem sobie spokój 12 bo program był mi potrzebny na szybko. Jeśli chodzi o wymagani sprzętowe to na pewno spełniał je mój komp, nie w tym tkwił problem. Obawiam się, że rozwiązanie problemu wiązałoby się z przeinstalowaniem systemu a na to nie miałem czasu. Niektóre programy tak mają, że tylko format pozwala na ich zainstalowanie, im więcej działałem w celu odpalenie programu tym więcej błędów zaczął wyrzucać Robot przy próbie jego włączenia.
ODPOWIEDZ