początkujący w Inventorze 2008 prośba

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Inventor.

Moderator: Maciej Śliwiński

ODPOWIEDZ
matekkuk
Posty: 5
Rejestracja: 13 lis 2007, 20:32
Lokalizacja: rzeszów

początkujący w Inventorze 2008 prośba

Post autor: matekkuk »

Witam mam zajęcia na studiach z inventora 2008. Mam prośbę. Chodzi mi o przykładowe ćwiczenia z projektowania w tym programie.Potrzebuje czego ś na czym mógłbym poćwiczyć. NP. jak krok po kroku wykonać jakiś projekcik w 3D. Książki do tego programu są strasznie drogie stąd moja prośba. Bede bardzo wdzięczny za pomoc . Pozdrawiam
ania
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2006, 12:45

inventor

Post autor: ania »

www.students.autodesk.pl sprobuj pod tym adresem, skoro jesteś studentem, mozesz się tam zalogować, potrzebujesz chyba tylko adresu e-mail w domenie swojej uczelni. powinny byc tam jakies cwiczenia
pozdrawiam
ania
ania
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2006, 12:45

inventor

Post autor: ania »

www.students.autodesk.pl sprobuj pod tym adresem, skoro jesteś studentem, mozesz się tam zalogować, potrzebujesz chyba tylko adresu e-mail w domenie swojej uczelni. powinny byc tam jakies cwiczenia
pozdrawiam
ania
matekkuk
Posty: 5
Rejestracja: 13 lis 2007, 20:32
Lokalizacja: rzeszów

Post autor: matekkuk »

Dzieki wielkie sprawdziłem rzeczywiście są tam różnego rodzaju Cwiczenia. Pozdrawiam
milabal
Posty: 6
Rejestracja: 05 gru 2007, 06:52
Lokalizacja: kujawy

inventor

Post autor: milabal »

Proponuję skorzystać z kursu http://www.cad.pl/kursy/inventor4/
co prawda jest to kurs do starszej wersji ale w zasadzie to bez znaczenia.
Bicgatepc02
Posty: 3
Rejestracja: 02 mar 2013, 11:13

Re: początkujący w Inventorze 2008 prośba

Post autor: Bicgatepc02 »

wówczas należy wejść w edycję tej dodanej pozycji, poprzez kliknięcie na ten wiersz. Następnie w zakładce "Format kolumny" wybrać opcję "Zastosuj formatowanie jednostki" i w części "jednostki" odznaczyć kwadrat z napisem "Ciąg jednostki". Następnie dać ok i zapisać zmiany. Wówczas, gdy będziemy wprowadzali listę części, wówczas pojawi się tabela, którą stworzyliśmy w "Formacie stylów i standardów", a w kolumnie masa, wartości nie będą zakończone odnośnikiem "Kg"


















__________________________________________________________
Thl ThL W3+ ThL W2+
ODPOWIEDZ