Inventor 11 + Adobe Acrobat 3D + klawisz PrintScreen

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Inventor.

Moderator: Maciej Śliwiński

ODPOWIEDZ
koliber
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2007, 16:30

Inventor 11 + Adobe Acrobat 3D + klawisz PrintScreen

Post autor: koliber »

Witam wszystkich serdecznie,
Jest to mój pierwszy post na tym forum także tym bardziej miło mi wszystkich przywitać.
Pracę z grafiką w 3D rozpocząłem kilka miesięcy temu i teraz przychodzi finał w postacji projektów do klienta.
Niestety finał dość kiepski, gdyż mam problem z "wydrukowaniem" przez klawisz PrintScreen obiektu z Autedesk Inventor 11 do Adobe Acrobat 3D.
Chodzi głównie o to, że naciskając powyższy klawisz na klawiaturze nic się nie dzieje, pomimo poprawnych ustawień i wykryciu w Adobe Acrobat 3D programu Inventor 11 (zakładka /From 3D Capture.../)
Posiadam kartę ATI Radeon i wstępnie dowiedziałem się, że ogólnie z kartami ATI jest problem przy wykrywaniu klawiszy skrótów, a w żaden inny sposób nie jestem w stanie "wydrukować" obiektu z Inventor 11 do Adobe Acrobat żeby potem zapisać do pdf-a i wysłać do klienta.
Próbowałem różnych opcji w ustawieniach w Adobe przy 3D Capture / Settings oraz w ustawieniach karty graficznej ale bez pozytywnego rezultatu.
Może znalazł ktoś z Was rozwiązanie tego problemu ?
Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc, gdyż w żaden sposób nie jestem w stanie pokazać klientowi mojego projektu oprócz pdf-a.
Dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam.
Piotrek
ODPOWIEDZ