Problem z kartą graficzną w Inventorze

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Inventor.

Moderator: Maciej Śliwiński

ODPOWIEDZ
Janko
Posty: 6
Rejestracja: 28 wrz 2008, 06:20

Problem z kartą graficzną w Inventorze

Post autor: Janko »

Witam, :)
Mam problem ze kartą graficzną podczas pracy w Inventorze. Modernizowałem PC'ta pod program Autodesku. Czytając fachowe artykuły natrafiłem na opis (jak mi się zdawało) rewelacyjnej płyty głównej za "psi pieniądz": Gigabyte GA MA78GM-S2H. Płyta ta ma zintegrowaną kartę grafiki HD3200, która mogła współpracować z kartą zewnętrzną HD 3700 na zasadzie CrossFireX, co miało powodować prawie dwukrotnie większą wydajność. Kupiłem więc też "za psi pieniądz" tą drugą kartę, zainstalowałem, i po skonfigurowaniu CrossFireX obie działają znakomicie.... kiedy stawiam sobie pasjansa :( Niestety, przy programie Autodesku, w trakcie pracy, następuje co jakiś czas zwis totalny i konieczny restart. Doprowadzany do szału i nauczony doświadczeniem, że szkoda kasy na tanią tandetę, chcę kupić lepszą kartę, tym razem już bez współpracy z kartą zintegrowaną (HD3400). Stawiam jej jeden warunek: ma być chłodzenie pasywne, gdyż nie znoszę przeciągów i hałasu. Na uwadze mam kartę: GIGABYTE ATI RADEON HD4850 1024mb/DDR3/256 bit, za 512zł. Co o tym sądzicie? A może macie lepsze propozycje? Jakich kart używacie w swych kompach?
Mój aktualny sprzęt: Athlon_64 Dual Core 4850e,2500MHz, 8GB RAM, Karta: Radeon HD3470,Płyta: Gigabyte GA-MA78GM-S2H, Vista_64bity,
Autodesk Inventor Suite 2009
Liczę na Was i pozdrawiam.[/b] :D
ODPOWIEDZ