PILNE!!!!!!!

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Inventor.

Moderator: Maciej Śliwiński

ODPOWIEDZ
Goldens
Posty: 10
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:46

PILNE!!!!!!!

Post autor: Goldens »

Pracowałem 30 dni na daromowej wersji Invetora 2008 P. Zbudowałem kilka aparatów. dzisiaj skończyła mi licencja i użyłem komputera z pełną leganą werscją Inventora 2009 suit. Dotychczas kopiowałem całe katalogi do projektu i działało. Natomiast teraz inentor 2009 widzi części i zespoły nawet je podświetla po wybraniu, niemniej jednak po naciśnięciu otwarcia pragram się wysypuje przeprasza za niedogodności itd. Wszystko pięknie ładnie z tym, że ja straciłem na to ponad tydzień a muszę na środę oddać pliki. Powiedzcie może coś źle kopiuję może o czymś zapomniałem. Może ktoś mi powie jak przenisić pliki z Invetora do Inventora na innym komputerze.

potrzebuję naprawdę szybko pomocy.

pozdrawiam

moje gg 5159891
Kris
dawis
Posty: 74
Rejestracja: 22 maja 2006, 09:37

Post autor: dawis »

Może użyj narzędzia Spakuj i przenieś? Wszystkie powiazane pliki zostaną zebrane i powinno dać się otworzyć projekt.
Awatar użytkownika
Malenki
Posty: 11
Rejestracja: 21 sie 2006, 14:51
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: Malenki »

goldens pisze:Pracowałem 30 dni na daromowej wersji Invetora 2008 P.
Czy literka P oznacza Professional? Jeżeli tak, to czy nie używałeś funkcji charakterystycznych dla tej - rozbudowanej - wersji Inventora?
Np. elementów z modułu rurowego. Wersja Suit jest podstawową i nie może pracować z plikami, do których utworzenia korzystano z funkcji modułów charakterystycznych dla "professionala".
Ostatnio zmieniony 07 paź 2008, 14:11 przez Malenki, łącznie zmieniany 1 raz.
dawis
Posty: 74
Rejestracja: 22 maja 2006, 09:37

Post autor: dawis »

Malenki pisze:
dawis pisze:Pracowałem 30 dni na daromowej wersji Invetora 2008 P.
Skoryguj swoją wypowiedź bo nie ja to napisałem...
Goldens
Posty: 10
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:46

Post autor: Goldens »

problemem było zbyt słaby komputer na którym był zainstalowany Inventor Suit. miał za słabą kartę video czy coś takiego, teraz pliki się otwierają i działa. Owszem masz rację że profesional jest bardziej rozbudowany o moduł rurowy, ale skoro wykorzystywałem tylko standardowe narzędzia do modelowanie to nie było problemu.
Kris
ODPOWIEDZ