Praca z Inventorem

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Inventor.

Moderator: Maciej Śliwiński

ODPOWIEDZ
Piter173
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2008, 11:02

Praca z Inventorem

Post autor: Piter173 »

Witam
Mam prośbę- czy orientujecie się Pańswo gdzie potrzegują do pracy osoby z dobrą znajomością Inventora (ver.11) z wyższym wykształceneim i doświadczeniem projektowym- najlepiej w okolicach Gdańska.
Byłbym bardzo wdzięczny za jakąkolwiek podpowiedź.

Serdecznie pozdrawiam
Piter173
mge.design
Posty: 35
Rejestracja: 22 lis 2008, 08:54

Re: Praca z Inventorem

Post autor: mge.design »

Piter173 pisze:Witam
Mam prośbę- czy orientujecie się Pańswo gdzie potrzegują do pracy osoby z dobrą znajomością Inventora (ver.11) z wyższym wykształceneim i doświadczeniem projektowym- najlepiej w okolicach Gdańska.
Byłbym bardzo wdzięczny za jakąkolwiek podpowiedź.

Serdecznie pozdrawiam
Piter173
Może się coś znajdzie. Szukam osoby ze znajomością Inventora i wykształceniem mechanicznym. Prosze o kontakt na priv.

Pozdrawiam.GK
Pozdrawiam
GK
AdamZ
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2009, 21:10
Lokalizacja: Opole

Post autor: AdamZ »

witaj jesli jescze nic nie znalazles zglos sie do mnie pod email dread44@gmail.com powyzej masz zalozony przezemnie temat ze szczegolami. pozdrawiam
Remik78
Posty: 10
Rejestracja: 11 lip 2008, 14:42

Post autor: Remik78 »

Famak S.A. filia w Gdyni praca w Gdyni. Poszukujemy inżyniera na stanowisko konstruktora najlepiej po mechanice i budowie maszyn (mile widziana znajomość urządzeń dźwignicowych, dobra znajomość ACM, Inventora, SolidEdga).
www.famak.com.pl
CV i list motywacyjny można wysyłać na:
Dział Głównego Konstruktora lub
Zespół Projektowy Dźwignic
dukeenen
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2009, 08:57
Lokalizacja: WLKP

poszukuję zajęcia

Post autor: dukeenen »

Przepraswzam, że podczepiam się pod temat.>> AutoCad, Inventor, Trutops Laser/Tube, Tops 100/300/400 - różne stopnie znajomości poszczególnych programów.Rejon wielkopolski. Dziękuję za wszelkie propozycje.
dukeenen
ODPOWIEDZ