Szukam pracy -absolwent PG

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Inventor.

Moderator: Maciej Śliwiński

ODPOWIEDZ
adam885
Posty: 3
Rejestracja: 03 paź 2009, 15:02

Szukam pracy -absolwent PG

Post autor: adam885 »

Witam,
Jestem absolwentem PG wydziału Mechanika i Budowa Maszyn - specializacja projektowanie maszyn - głownie hydraulika siłowa i pneumatyka. Szukam pracy w swojej specializacji (ale nie koniecznie) na stanowisko inzyniera, asystenta inż. lub stażyste - ponieważ moje doświadczenie zawodowe jest krótkie (zaledwie pare miesięcy).

Kilka informacji: j ang - dobry (takze techniczny), znajmosc AutoCAD, Inventor, MathCAd. Znajomosc pakietu Office ( certyfikat z Excela)
Więcej info. na PM - wyśle swoje aplikacje. Szukam pracy w województwie pomorskim
dawis
Posty: 74
Rejestracja: 22 maja 2006, 09:37

Post autor: dawis »

Jako świeżo upieczony absolwent napisz jak na PG wygląda sprawa z softem CAD, takim troche bardziej zaawansowanym niż tylko AutoCAD. Pytam z ciekawości, bo za moich, nie tak odległych czasów, była prawdziwa nędza i ciekaw jestem czy można poćwiczyć na czymś w rodzaju choćby Inv plus jakiś CAM/CAE.
adam885
Posty: 3
Rejestracja: 03 paź 2009, 15:02

Post autor: adam885 »

inv byl 1 semestr CAM/CAE w ogole . Wiec ogolnie chyba nic sie nie zmienilo :p.
Mierzej
Posty: 4
Rejestracja: 17 paź 2009, 14:36

Post autor: Mierzej »

Witam,
tez jestem po PG, z CAMem na PG to chyba tylko ludzie na materialach maja doczynienia...ja tez mialem 1 sem. w Inv i tyle - reszta (ProE, Ansys, SolidW) poznawane w pracy i jako wlasne hobby...
Szczerze mowiac po Mechu jezeli chcesz zdobyc doswiadczenie w jakiejs dziedzinie to najlepiej wyjechac (chociaz po jakim nie wyjezdzac) bo Trojmiasto niestety nie jest bogate w duze koncerny gdzie technika stoi na wysokim poziomie...jest kilka mniejszych firm gdzie projektant jest potrzebny ale duze firmy z wysokim "levelem" jedynie Elblag bo tam jest Alstom i Siemens ale szczerze piszac nie oczekuj sensownych zarobkow...
Ja pracuje jako projektant ale mysle tez o wlasnej firmie i chyba tylko to trzyma mnie w tym miejscu...
Powodzenia
ODPOWIEDZ