INVENTOR 2009 Wersja testowa dziąłanie modułu MES

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Inventor.

Moderator: Maciej Śliwiński

ODPOWIEDZ
kaku84
Posty: 2
Rejestracja: 15 paź 2009, 08:02
Lokalizacja: Wrocław

INVENTOR 2009 Wersja testowa dziąłanie modułu MES

Post autor: kaku84 »

Witam, Chciałem przetestować moduł MES w inventorze 2009 Prof, po zainstalowaniu wersji testowej, próbuje uruchomic analize naprężeń w prostej części IPT. Po zadeklarowaniu materiłu, utwierdzenierdzenia części podporami i zadaniu sił nic sie nie dzieje. Opcja "uaktywnij analize napężeń" nie dzała. Nie ma żadnej reakcji.
Moze mi ktoś pomóc jak ominąć ten problem. Domyslam się problem może tkwic w tym że jest to wersja testowa.
Adam Tomasik
Posty: 9
Rejestracja: 18 lip 2007, 13:48

Post autor: Adam Tomasik »

Trochę to dziwne
Wersja testowa nie ma żadnego ograniczenia co do funkcjonalności, błąd może leżeć po każdej ze stron albo źle zadeklarowane obciążenia, utwierdzenia albo jakiś błąd w samym programie. Najlepiej jak byś zamieścił ten plik na forum do sprawdzenia.
kaku84
Posty: 2
Rejestracja: 15 paź 2009, 08:02
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kaku84 »

Przetestowałem ten sam plik na wersji testowe 2009 Prof. zainstalowanej na innym komputerze i problem nie wystąpił. Moim zdaniem wystąpił bład podczas instalacji, tak więc zainstalowałem ponownie. co niestety nie rozwiązało problemu, pewnie wina tkwi gdzieś wewnątrz systemu operacyjnego.
Awatar użytkownika
darkone
Posty: 86
Rejestracja: 26 wrz 2008, 16:56
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: darkone »

a konfliktu na materiale nie masz ?
pz
Darkone
ODPOWIEDZ