Różne interfejsy Inventora 2010 na dwóch kontach Admina i Uz

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Inventor.

Moderator: Maciej Śliwiński

ODPOWIEDZ
Janko
Posty: 6
Rejestracja: 28 wrz 2008, 06:20

Różne interfejsy Inventora 2010 na dwóch kontach Admina i Uz

Post autor: Janko »

Witam,
Mam na koncie Administratora zainstalowany Inventor 2010. Postanowiłem ze względów bezpieczeństwa utworzyć drugie konto użytkownika standardowego z ograniczonymi uprawnieniami. Po utworzeniu konta na pulpicie ukazała się ikonka Inventora 2010. Po kliknięciu na nią otworzył się program z zupełnie odmiennym interfejsem. Zamiast panelu narzędzia i pod nim przeglądarki pokazała się na górze jakaś wstążka, do której nie mogę się przyzwyczaić. Jak zamienić wstążkę na panel narzędzia?
Górny obrazek: interfejs na koncie użytkownika, dolny obrazek: na koncie Administratora
Załączniki
Na koncie użytkownika
Na koncie użytkownika
Na koncie administratora
Na koncie administratora
Awatar użytkownika
el_joseppo
Posty: 97
Rejestracja: 18 paź 2006, 12:32
Lokalizacja: W-wa

Re: Różne interfejsy Inventora 2010 na dwóch kontach Admina

Post autor: el_joseppo »

Narzędzia -> opcje aplikacji -> zakładka kolory. Na dole po lewej stronie taki listbox z dwiema opcjami: "Wstążka" i "Klasyczny UI". wybierz to co wolisz. zrestartuj inventora.
(pisałem z pamięci nazwy mogą być trochę inne).
pzdrwm
adamgod
Posty: 7
Rejestracja: 31 mar 2010, 22:04

Re: Różne interfejsy Inventora 2010 na dwóch kontach Admina

Post autor: adamgod »

Lepij zacznij się przyzwyczajać do tego nowego interfejsu bo Autodesk mocno go promuje do tego stopnia że w nowszych wersjach klasyczny interfejs nie obsługuje wszystkich opcji programu.
ODPOWIEDZ