Animacja problem

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Inventor.

Moderator: Maciej Śliwiński

ODPOWIEDZ
Klerni
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2012, 14:36

Animacja problem

Post autor: Klerni »

Witam, choć jest osobny dział dla Inventora, to uważam, że ten problem jest na tyle banalny, że umieszczę go w tutaj.
Moja wiedza związana z tym programem jest na bardzo niskim poziomie.
Głównie to jedynie umiem obsługiwać prosty moduł inventor studio (nagrywanie wieloma kamerami, przesuwanie elementów - bez wiązań. Tzn wiem, że coś takiego jest i widziałem jak to działa ale nie miałem okazji więcej się z tym bawić ). Piszę to ze względu na to, żeby jeśli mogę prosić otrzymać dość dokładną odpowiedź bez skrótów myślowych, gdyż najzwyczajniej będę mógł się nie połapać...Inventor miał służyć mi jedynie do animowania tego co zaprojektuje w autocadzie, dlatego znam go na tak marnym poziomie...
No ale do sedna przed chwilą na szybko bez zbędnych szczegółów stworzyłem miarę zwijaną.
miara.png
Autocad nie ma dobrego modułu animacji... (właściwie znalazłem jedynie obracanie kamery) Eksportuje plik do inventora (jako sat) w celu stworzenia krótkiego filmu. Natomiast moje pytanie jest następujące: Jakie stworzyć wiązania i dosłownie jak zrobić pasek w środku tej miary aby mógł się z niej wysuwać.
Rozwiązanie problemu potrzebuję dosłownie na teraz. Z góry wielkie dzięki i pozdrawiam
ODPOWIEDZ