Przekroje poprzeczne osobny plik

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Civil 3D.

Moderator: Radosław Wiśniewski

ODPOWIEDZ
kujdak20
Posty: 8
Rejestracja: 19 paź 2014, 11:47

Przekroje poprzeczne osobny plik

Post autor: kujdak20 »

Witam,
aktualnie korzystam ze skrótów danych. Mogę podczepić sobie powierzchnie, linie trasowania itp. Czy jest jakiś sposób generowania przekrojów poprzecznych w osobnym pliku? W jednym pliku mam np powierzchnie, w drugim cały korytarz (łącznie z niweletą drogi, zespołami), a w trzecim pliku podłączam plik 1, plik 2 i generuje tylko przekroje poprzeczne.

Mam dużą powierzchnie, spory odcinek drogi i chciałbym jakoś usprawnić Civil'a 2013 64 bit.

Proszę o pomoc,
Tomasz
doradora
Posty: 105
Rejestracja: 15 lut 2012, 14:09

Re: Przekroje poprzeczne osobny plik

Post autor: doradora »

tak, ja tak robię, nawet przy małych tematach, bo poprzeczki bardzo się sypią i zawsze warto je robić w osobnym pliku
ale nie da się zrobić skrótów danych z korytarza, dlatego zaciągam powierzchnie (górę korytarza i dół korytarza) oraz z osobnego pliku teren istniejący
luk4szm
Posty: 3
Rejestracja: 26 maja 2014, 11:30

Re: Przekroje poprzeczne osobny plik

Post autor: luk4szm »

doradora pisze:tak, ja tak robię, nawet przy małych tematach, bo poprzeczki bardzo się sypią i zawsze warto je robić w osobnym pliku
ale nie da się zrobić skrótów danych z korytarza, dlatego zaciągam powierzchnie (górę korytarza i dół korytarza) oraz z osobnego pliku teren istniejący
A w jaki sposób zaciągasz struktury korytarza?
doradora
Posty: 105
Rejestracja: 15 lut 2012, 14:09

Re: Przekroje poprzeczne osobny plik

Post autor: doradora »

nie zaciągam struktur korytarza, zawsze robię poprzeczki z samych powierzchni
ODPOWIEDZ