dodawanie zespołu

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Civil 3D.

Moderator: Radosław Wiśniewski

ODPOWIEDZ
gieroy
Posty: 15
Rejestracja: 21 paź 2009, 09:36

dodawanie zespołu

Post autor: gieroy »

W jaki sposób można dodać taki zespół ?
bo takowego krawężnika nie znalazłem

Obrazek
gosc
Posty: 122
Rejestracja: 20 wrz 2006, 08:20
Kontaktowanie:

Post autor: gosc »

W Civilu nie ma takiego podzespołu. W ARD utworzysz samodzielnie dowolne podzespoły (widać to na załączonych obrazkach).
Załączniki
03.PNG
02.PNG
01.PNG
gieroy
Posty: 15
Rejestracja: 21 paź 2009, 09:36

Post autor: gieroy »

własnie o to mi chodzi tylko kwestia pozostaje jedna

http://www.procad.pl/pf/page/gis/obj/88 ... 88923.html = Cena brutto (22% VAT): 15 102,62 zł

a jak dla mnie to np. powyższe opcje powinny być dostępne w civilu aby samemu sobie móc własna bibliotekę zrobić

dziękuję za odp.
Pozdrawiam
urlich_82
Posty: 14
Rejestracja: 06 lis 2009, 15:14

Post autor: urlich_82 »

Jeśli chodzi o taki krawężnik to polecam zrobić taki podzespół z polilini, lub użyć podzespołów przygotowanych przez firmę Aplikom (niestety trzeba zapłacić)
Tomasz Królikowski
Posty: 29
Rejestracja: 21 cze 2009, 20:40
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Tomasz Królikowski »

ja takie krawężniki robię z elemenu "kraweżnik ze ścekim" - nie da sie zrobic z jednego, ale z kilku po zdefiniowaniu swoich wymiarów elementów - zbudować ja z klocków z dwóch lub trzech podzespołów.
gieroy
Posty: 15
Rejestracja: 21 paź 2009, 09:36

Post autor: gieroy »

własnie wszystko kombinowane to jakby rysować w zwykłem cadzie za pomocą bloków a nie rysować co się chce za pomocą dostepnych narzędzi
trzeba będzie pomysleć nad jakąś dodatkową biblioteką widziałem właśnie tą w Aplikomie i wydaje się być ciekawa
ODPOWIEDZ