Jak uzyskać poszerzenia na łukach?

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Civil 3D.

Moderator: Radosław Wiśniewski

LORD-M
Posty: 50
Rejestracja: 04 maja 2006, 10:31

Post autor: LORD-M »

U mnie ten podzespół wyznacza poszerzenie z dokładnie wyliczonego 40/R a nie zaokrągla tego tak jak opisane w DU. Da się to jakoś ominąć ?
LORD
edit
Posty: 102
Rejestracja: 02 gru 2006, 12:17

Post autor: edit »

Czy istnieje ten podzespół pod 2009?
k77
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2008, 21:40

Post autor: k77 »

Smutni jesteście. Serio.
Zastanawia mnie ilu z Was jest faktycznie klientami "konkurencji procadu", ha?
Domyślam się, że żaden, bo przy dobrej gadce dostalibyście ten zespół w ramach - powiedzmy że - "nagrody".

A przy okazji - zgodnie z licencją wszystkich autorskich aplikacji APLIKOMu (i nie tylko ich) to takie wymienianie się czy to całymi aplikacjami czy to ich częściami jest prawnie karalne - ot taka moralna gadka.

Wiadomo, wszystko kosztuje, czasami niezłą kaskę, ale swoje projekty też charytatywnie nie robicie, co nie?

Pozdrawiam z tego miejsca cały zespół Aplikomu, który faktycznie coś robi dla swoich klientów.
dlugi231
Posty: 3
Rejestracja: 21 sty 2009, 21:08

Ale głupoty

Post autor: dlugi231 »

wystarczy zrobić odpowiedni zespół i po sprawie a standardowe zespoły civila można wyrzucić do kosza
dlugi231
Posty: 3
Rejestracja: 21 sty 2009, 21:08

a wogóle

Post autor: dlugi231 »

a w ogóle wielu ludzi na tym forum powinno się najpierw nauczyć obsługi AutoCAD a potem się wzięli za civila
dziechu
Posty: 35
Rejestracja: 05 lut 2008, 22:05
Lokalizacja: Krak/Bielsko

Re: a wogóle

Post autor: dziechu »

dlugi231 pisze:a w ogóle wielu ludzi na tym forum powinno się najpierw nauczyć obsługi AutoCAD a potem się wzięli za civila
A nawet niektórzy powinni nauczyć się języka polskiego:)
justa1875
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2013, 17:34

Re: Jak uzyskać poszerzenia na łukach?

Post autor: justa1875 »

Ja również proszę o ten podzespół justa1875@wp.pl
ODPOWIEDZ