manipulatro3D

Na tym forum wymieniamy informacje na temat komputerów i ich zachowania w zetknięciu z Revit. Być może uda się wyłonić optymalną konfigurację.

Moderatorzy: pies, Artur Owczarek, Slavco, slaw, Andrzejj

Acinski
Posty: 92
Rejestracja: 12 gru 2008, 14:48
Lokalizacja: Śląsk
Kontaktowanie:

Post autor: Acinski »

Że tak przypomnę wątek. Coś drgnęło?
nauka trwa
alagor
Posty: 148
Rejestracja: 19 gru 2006, 21:00
Lokalizacja: białystok

Post autor: alagor »

Kolega 3dx coś zamilkł. Są już nowe sterowniki do programów autodesk 2010, a do revita dalej nic nie ma. Autodesk musi się trochę postarać do archicada sterowniki są prawie od roku. manipulator leży dalej.
Acinski
Posty: 92
Rejestracja: 12 gru 2008, 14:48
Lokalizacja: Śląsk
Kontaktowanie:

Post autor: Acinski »

Nie próbowałes go odpalić mimo wszystko? Może ruszy.
nauka trwa
alagor
Posty: 148
Rejestracja: 19 gru 2006, 21:00
Lokalizacja: białystok

Post autor: alagor »

Odpowiedz od osoby sprzedającej manipulatory
"Według przedstawicieli 3dconnexion oni zrobili wszystko co trzeba natomiast ruch jest po stronie Autodesku (nie wiem dokładnie o co chodzi, być może są jakieś problemy techniczne). W każdym razie taki stan utrzymuje się od dłuższego czasu i jak mnie poinformowali nic nie słychać na temat wsparcia dla Revita."
kredka
Posty: 16
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:17

Post autor: kredka »

Kurczę Wlaśnie odpalilam manipulator zadowolona, że mam nowa zabaweczkę do revita...i nic. W AutoCadzie działa ale po co mi manipulator do autocada...;/
Kupilam maszynkę ze względu na opis na opakowaniu : jest tam wymieniony autodesk też-dali ciała...grr

Ma ktoś jakąs koncepcję jak to obejść. Nie chciałabym odłożyć dość drogiej jeszcze niestety zabawki na półkę...
alagor
Posty: 148
Rejestracja: 19 gru 2006, 21:00
Lokalizacja: białystok

Post autor: alagor »

Niestety mi się nie udało nic na to znaleźć. Jak coś Ci się uda daj znać. Mój manipulator leży w szufladzie 2 rok. A już są nowe modele !!!!! Próbuje go używać czasami w Acadzie. Ale to tylko namiastka.
kredka
Posty: 16
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:17

Post autor: kredka »

Proponuję pomolestować producentów manipulatora i przede wszystkim Autodesk mail'ami mobilizującymi. Ja zamierzam takiego wysłać. Może wtedy razem z następną subskrypcją uruchomię również manipulatorek...
alagor
Posty: 148
Rejestracja: 19 gru 2006, 21:00
Lokalizacja: białystok

Listy w sprawie manipulatora 3d

Post autor: alagor »

Udostępnij list na forum tak by wszyscy mogli go wysłać. Spróbujemy zalać autodesk i logitech zapytaniami w sprawie manipulatora.
Awatar użytkownika
kasia
Posty: 142
Rejestracja: 07 paź 2007, 11:11
Lokalizacja: 84-120

Post autor: kasia »

PROSBA DO PROCADU - CZY MOZECIE INTERWENIOWAC-MONITOWAC W SPRAWIE STEROWNIKOW DO REVITA, CZY MOGA RUSZYC D... I COS ZROBIC

:evil:
alagor
Posty: 148
Rejestracja: 19 gru 2006, 21:00
Lokalizacja: białystok

sterowniki

Post autor: alagor »

PROSBA DO PROCADU - CZY MOZECIE INTERWENIOWAC-MONITOWAC W SPRAWIE STEROWNIKOW DO REVITA, CZY MOGA RUSZYC D... I COS ZROBIC
alagor
Posty: 148
Rejestracja: 19 gru 2006, 21:00
Lokalizacja: białystok

następny rok w szufladzie !!!!

Post autor: alagor »

czy revit jest za słaby czy może za mocny by tu dołączyć?
Załączniki
czy revit jest za słaby czy może za mocny by tu dołączyć?
czy revit jest za słaby czy może za mocny by tu dołączyć?
Awatar użytkownika
kasia
Posty: 142
Rejestracja: 07 paź 2007, 11:11
Lokalizacja: 84-120

Post autor: kasia »

NO I CO ? CZY KTOS Z PROCADU MOZE SIE ZAINTERESOWAL WYSLAL ZAPYTANIE? MOZE JAKAS ODPOWIEDZ OD AUTODESKU?

??????
Awatar użytkownika
kasia
Posty: 142
Rejestracja: 07 paź 2007, 11:11
Lokalizacja: 84-120

Re: manipulatro3D

Post autor: kasia »

ponoc sterowniki do Revita maja byc w przyszlym roku - taka informacje uzyskalam na Procadexpo w Gdansku od przedstawiciela firmy prezentujacej te manipulatory

osobiscie nie wierze, ale moze bedzie CUD
alagor
Posty: 148
Rejestracja: 19 gru 2006, 21:00
Lokalizacja: białystok

Re: manipulatro3D

Post autor: alagor »

ciekawe do której wersji revita ? Pisanie sterowników tom musi być bardzo skompilowana i czasochłonna praca.
Ciekawe czy za rok będziemy korzystali z revita ? Za parę dni czeka nas kolejna podwyżka cen produktów Autodesku. Ciekawe ile sobie policzą za subskrypcję? Z do tego kurs euro podniesie cenę.
Baross
Posty: 11
Rejestracja: 04 gru 2010, 18:53

Re: manipulatro3D

Post autor: Baross »

Witam coś się ruszyło w tym względzie sterowników do revita ??
ODPOWIEDZ