problem z NVIDIA Quadro FX 1700

Na tym forum wymieniamy informacje na temat komputerów i ich zachowania w zetknięciu z Revit. Być może uda się wyłonić optymalną konfigurację.

Moderatorzy: pies, Artur Owczarek, Slavco, slaw, Andrzejj

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
milsen
Posty: 266
Rejestracja: 02 sty 2007, 13:28
Lokalizacja: Iława

problem z NVIDIA Quadro FX 1700

Post autor: milsen »

Zamontowałem w komputerzez kartę NVIDIA Quadro FX 1700 i w momencie puszczania renderingu karte bzyczy/piszczy... Wiecie o co chodzi?
slaw
Posty: 427
Rejestracja: 25 mar 2006, 12:06

Post autor: slaw »

sie szykuje do odpalenia rakiet balistycznych ? :lol:

jakie kolwiek dziwne dzwieki z urzadzen ktore nie posiadaja mechaniki to nie jest z pewnoscia objaw zdrowia :wink:
pozdro
slaw 8)
Awatar użytkownika
milsen
Posty: 266
Rejestracja: 02 sty 2007, 13:28
Lokalizacja: Iława

Post autor: milsen »

Niestety też nieco zgłupiałem... może to coś płyta główna szaleje? Rendering idzie kilkadziesiąt sekund, a potem zaczyna cóś w środku piszczeć... Jak ktoś nie wierzy to mogę nagrać :wink:

Ok, znalazłem: to taki mały głośniczek w komputerze (zepwne PC Speaker). No to trzeba go odłączyć... tylko dlaczego piszczy przy renderingu??
slaw
Posty: 427
Rejestracja: 25 mar 2006, 12:06

Post autor: slaw »

a to sie moze zdarzyc .... brak kompatybilnosci sprzetowej w 100%
czasami np w glosniczku slychac jak pracuje ..... twardy dysk :wink:

ergo = tym sie nie przejmuj, to czesta przypadlosc z glosniczka podpietego do plyty
pozdro
slaw 8)
Awatar użytkownika
milsen
Posty: 266
Rejestracja: 02 sty 2007, 13:28
Lokalizacja: Iława

Post autor: milsen »

Cóż, głośniczek przeszedł do pamięci. Teraz leży sobie ładnie w pudełku :wink: . A to i tak nie był PC Speaker tylko jakiś inny podpięty do płyty... O kompatybilności sprzętu to nie ma co gadać bo to temat rzeka, hehe :lol:
mario1275
Posty: 295
Rejestracja: 25 paź 2006, 18:24
Kontaktowanie:

Post autor: mario1275 »

milsen pisze:Niestety też nieco zgłupiałem... może to coś płyta główna szaleje? Rendering idzie kilkadziesiąt sekund, a potem zaczyna cóś w środku piszczeć... Jak ktoś nie wierzy to mogę nagrać :wink:

Ok, znalazłem: to taki mały głośniczek w komputerze (zepwne PC Speaker). No to trzeba go odłączyć... tylko dlaczego piszczy przy renderingu??
Kiedyś byl taki stary dowcip elektroników - jak to niedouczona uczennica pyta: dlaczego ten transformator tak buczy?;)
Awatar użytkownika
pies
Posty: 1113
Rejestracja: 14 paź 2005, 08:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pies »

a fe!
Pozdrawiam
Był Kudłaty
ODPOWIEDZ