o Arkonie i Revicie

Zakończyłeś męki twórcze? Podziel się efektami.
UWAGA: Załącznikami mogą być tylko obrazy rastrowe - to jest galeria.

Moderatorzy: pies, Artur Owczarek, Slavco, slaw, Andrzejj

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Piotr Mirek
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2007, 09:27

o Arkonie i Revicie

Post autor: Piotr Mirek »

Pracuję w tej chwili a Arkonie i jak dla mnie ten program jest dobry. Jednak faktycznie jest tak że brakuję w nim dużo funkcji i trzeba się mocno nagłowić, aby zrobić coś sensownego. Myślałem o Revicie, bardzo podobało mi się film na internecie o nim. Jednak trochę się go boję bo nie wiem czy jestem w stanie się go nauczyć. Jeśli wiecie gdzie można ściągnąć jakieś książki /sensowne/ na temat Revita to proszę o pomoc.
Z chęcią też nawiąże kontakt w sprawie projektowania.

Pozdrawiam wszystkich.

ps. załączam jedną z moich wizualizacji w Arkonie. Mam nadzieję że mnie nie zlinczujecie. :)
Załączniki
stacja 3.JPG
Tu Es Petrus
slaw
Posty: 427
Rejestracja: 25 mar 2006, 12:06

Post autor: slaw »

pracowalem kilka lat w arconie
to jest normalnie przepasc w stosunku do revita (no poza modelowaniem wiezby dachowej :D )

jesli opanowales arcona w tym stopniu co widac na wizualizacji ...... to spox przesiadziesz sie na revita ...... do programu jest dolaczony dosc dobry tutorial ktory nalezy przerobic na dzien dobry ..... nad helpami autodesk musi jeszcze popracowac bo niektore odpowiedzi sa zbyt lakoniczne, brakuje pisma obrazkowego ..... lepiej cos pokazac niz opisywac ...... choc z 8 na 9.1 i tak zmiana na + byla juz widoczna

zamow wersje demonstracyjna ...... pobaw sie w demo jakis czas
jak dojzejesz mozesz przelaczyc na full na 30 dni i sie przekonasz sam
pozdro
slaw 8)
ODPOWIEDZ