prof. Wiktor Zin

Revit po godzinach...

Moderatorzy: pies, Artur Owczarek, Slavco, slaw, Andrzejj

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ada_mowska
Posty: 938
Rejestracja: 12 sty 2006, 07:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

prof. Wiktor Zin

Post autor: ada_mowska »

Podobno był postacią kontrowersyjną....ale smutno mi się zrobiło gdy dowiedziałam się o jego śmierci..
W końcu -pewnie dla większości z nas-szczególnie tych o mniejszej liczbie na początku pesela- jego telewizyjne wykłady były początkiem miłości do architektury.

Dla mnie-tak. Do tego stopnia, że gdy kilka lat temu dowiedziałam się, że wykłada Historię Architektury dla studentów Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie - na ochotnika zapisałam się na te wykłady.
Chodziłam regularnie, przez cały rok akademicki, na koniec -na pamiątkę- dostałam od Profesora rysunek.

smutno
[']['][']
---------------
Wybaczcie ten, może nieco patetyczny ton, ale wraz z tą wiadomością wróciły wspomnienia, również te z dzieciństwa..kiedy to naprawdę kombinowałam, co będzie jak On kiedyś umrze , kto wówczas będzie TAK opowiadał o architekturze.. :(

---
M.Adamowska
Załączniki
mój_własny_zin.jpg
mario1275
Posty: 295
Rejestracja: 25 paź 2006, 18:24
Kontaktowanie:

Post autor: mario1275 »

[***]
pozostaje mieć nadzieję, że wielcy również przychodzą na ten świat
Awatar użytkownika
milsen
Posty: 266
Rejestracja: 02 sty 2007, 13:28
Lokalizacja: Iława

Post autor: milsen »

[*][*][*]

Coraz mniej wiekich, niestety... Coraz więcej odchodzi, coraz mniej przychodzi...
Awatar użytkownika
ada_mowska
Posty: 938
Rejestracja: 12 sty 2006, 07:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: ada_mowska »

Bo teraz wszystko na psy schodzi..
A szczególnie edukacja..kiedyś człowiek z maturą to był GOŚCIU

a teraz 90% z dyplomem to :shock:
pozdrawiam
revitująca Ada
www.arttu.pl
Awatar użytkownika
milsen
Posty: 266
Rejestracja: 02 sty 2007, 13:28
Lokalizacja: Iława

Post autor: milsen »

Racja. Cóż, skoro władza ma takie podejście to pięknie. Wykształciuchy, łże-elity i tym podobne epitety... Aż żal że tacy ludzie są u władzy. A robią to wszystko ponoć w szczytnych celach. Wszyscy mądrzy ludzie pouciekali od władzy i wszystko jedzie jak rozpędzony wózek z górki. Tylko jak długo...
slaw
Posty: 427
Rejestracja: 25 mar 2006, 12:06

Post autor: slaw »

to akurat jest proste ...... kazda gora ma koniec albo i urwisko
tak czy siak ...... bedzie bolalo
pozdro
slaw 8)
Awatar użytkownika
milsen
Posty: 266
Rejestracja: 02 sty 2007, 13:28
Lokalizacja: Iława

Post autor: milsen »

Zobaczymy tylko jak bardzo. Patrząc na kolejne rządy tak sobie myślę, że gorzej juz być nie może... ale za każdym razem niemile się dziwię :? .

Polecam lektuę:

http://wilczkowski.blog.interia.pl/
slaw
Posty: 427
Rejestracja: 25 mar 2006, 12:06

Post autor: slaw »

zle zalozenie ...... w RP nalezy przyjac zasade ktora obowiazuje np. na "Selekcji" ...... nigdy nie jest tak zle zeby nie moglo byc gorzej ..... z taka zasada zyje sie lzej zreszta na codzien bo zaczynasz doceniac drobne 'przyjemnosci' jak to ze mozesz podjechac na stacje benzynowa i paliwo nie jest na kartki (uuuupsss .... zdaje sie ze wlasnie wprowadzaja :lol: )
pozdro
slaw 8)
Awatar użytkownika
milsen
Posty: 266
Rejestracja: 02 sty 2007, 13:28
Lokalizacja: Iława

Post autor: milsen »

Gorzej jak będą limity wykorzystania prądu bo wtedy to sobie nie poprojektujemy, hehe. Co najwyżej bateryjki słoneczne, póki co gorąco... :wink:
ODPOWIEDZ