Zapisywanie do revit building 9.1

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Revit Structure.

Moderatorzy: Artur Owczarek, Slavco, Andrzejj, Arkadiusz Mackiewicz

ODPOWIEDZ
Lukas10000
Posty: 12
Rejestracja: 21 gru 2006, 13:52

Zapisywanie do revit building 9.1

Post autor: Lukas10000 »

Po opracowaniu titleblock'a firmowego nie można zaimportować go buildingowi poniewaz przy wczytywaniu go do projektu podaję informację że został wykonany w wyższej wersji niż ta na komputerze. Proszę o pomoc w tym temacie bo raczej nie wymyślę na to rozwiązania. Próbowąłem jakieś eksporty ale nie znalazłem nic. :?
Awatar użytkownika
pies
Posty: 1113
Rejestracja: 14 paź 2005, 08:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pies »

Opracowałeś TITLEBLOCK i nie możesz go wczytać z powrotem do programu? Pracujesz w BUILDING czy STRUCTURES?
Pozdrawiam
Był Kudłaty
Lukas10000
Posty: 12
Rejestracja: 21 gru 2006, 13:52

Post autor: Lukas10000 »

Titleblock stworzyłem w structure4 a chciałem dać kolegom architektom ktorzy pracują w building.U mnie pracuje bez zarzutu a u nich przy próbie wczytania sheet podaje info że plik wykonany jest w wyższej wersji.
Awatar użytkownika
pies
Posty: 1113
Rejestracja: 14 paź 2005, 08:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pies »

Pomóc Ci niestety nie pomogę,
ale problem jest intrygujący.
Architekci na pewno pracują w BUIDING 9.1?
Czy odwrotnie - z BUILDING do STRUCTURE - się wczytuje ?

Możesz spróbować skorzystać bezpośrednio z pomocy technicznej Autodesku. Kilkakrotnie już mi pomogli, to całkiem sprawnie działa.
Pozdrawiam
Był Kudłaty
Lukas10000
Posty: 12
Rejestracja: 21 gru 2006, 13:52

Post autor: Lukas10000 »

Architekci używają Building 9.1. Wczytywanie z building 9.1 do structure nie stanowi problemu. sprawa raczej wygląda tak jakby structure był wyższa wersją i zapomnieli badz nie widze polecenia eksportu do revit building 9.1. Mysle ze mozna ewentualnie wyeksportowac titleblock do AC2007 a potem zrobić import do buildinga. tyle ze chyba bardziej dookoła iśc sie nie da. Oczywiscie w tabelce wugodniej zostawic skroty Label.Pozdrawiam
ODPOWIEDZ