Problem przy wydruku

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Civil 3D.

Moderator: Radosław Wiśniewski

ODPOWIEDZ
sm
Posty: 23
Rejestracja: 11 kwie 2007, 14:11
Lokalizacja: katowice
Kontaktowanie:

Problem przy wydruku

Post autor: sm »

Cześć , może ktoś wie co zrobić w sytuacji gdy na modelu np. opisy linii trasowania są poukładane (poprzesuwane ) tak że na siebie nie nachodzą , a gdy ustawiam rzutnię do wydruku to na "układzie" opisy są poprzesuwane i w wiekszej skali a powinno być to co na modelu . Może ktoś wie co albo jak przeskalować te opisy (albo jak to zrobić żeby na układzie w oknie rzutni był obraz ten sam co w modelu, Z góry dziekuje :)
Karol
Posty: 26
Rejestracja: 02 kwie 2007, 09:03

Post autor: Karol »

-->export do cada ;)
i wszystko gra
mgl
Posty: 12
Rejestracja: 30 mar 2007, 08:32
Lokalizacja: Legnica/Wrocław/Jelenia Góra

Post autor: mgl »

Wystarczy wejść w rzutnię i zrobić regen... U mnie pomaga :)
sm
Posty: 23
Rejestracja: 11 kwie 2007, 14:11
Lokalizacja: katowice
Kontaktowanie:

Problem przy wydruku

Post autor: sm »

Dziekuje za rade ale regen u mnie nie działa :(
BarteK
Posty: 34
Rejestracja: 09 sty 2006, 19:27

Post autor: BarteK »

Spróbuj w <Edytorze stylu etykiet> <Ogólne> zmienić <Czytelność planu> na Fałsz.
________
_barteK_
martok
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2007, 11:00

Post autor: martok »

Hm... A jeżeli nie działa ani regen, ani zmiana czytelności planu na fałsz ?. sm - czy podane wskazówki pomogły rozwiązać problem ? (Za wyjątkiem eksportu do CAD'a) :?
omega
Posty: 41
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:53

Post autor: omega »

Maiłem ten sam problem. Pojawił się podczas pracy z projektem. Postanowiłem usunąć linię trasowania i utworzyć na nowo (lub przy użyciu polecenia "odsuń") polilinię w miejscu nowej lini trasowania. Utworzyłem linię trasowania z tej tej polilinii bez tworzenia łuków. Następnie wstawiłem łuki łącznie z krzywymi przejściowymi i wtedy przy użyciu polecenia "odsuń" utworzyłem krawędź jezdni już z łukami w miejscach krzywych w lini trasowania. Problem zniknął
Jak pytałem p. Radka Wiśniewskiego problem mógł dotyczyć sposobu w jaki została utworzona polilinia tworząca przyszłą linie trasowania.
daro
gosc
Posty: 122
Rejestracja: 20 wrz 2006, 08:20
Kontaktowanie:

Post autor: gosc »

martok pisze:Hm... A jeżeli nie działa ani regen, ani zmiana czytelności planu na fałsz ?. sm - czy podane wskazówki pomogły rozwiązać problem ? (Za wyjątkiem eksportu do CAD'a) :?
może coś takiego jeszcze:
na zakładce "ustawienia" kliknąć prawym klawiszem na rysunku i wybrać "Edytuj standardowe style etykiety" - tam można zmienić sposób zachowania się etykiet :-)
ODPOWIEDZ