Witamy !

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Inventor.

Moderator: Maciej Śliwiński

ODPOWIEDZ
Maciej Śliwiński
Posty: 9
Rejestracja: 07 gru 2005, 11:13
Kontaktowanie:

Witamy !

Post autor: Maciej Śliwiński »

Witamy na nowym forum dyskusyjnym poświęconym w całości programowi Autodesk Inventor w wersjach Series oraz Professional. Chcielibyśmy żeby było to miejsce wymiany doświadczeń a także ożywionych dyskusji dla ogromnej liczby użytkowników i sympatyków programu. Otwierając to forum gorąco zachęcamy do jego współtworzenia - podzielmy się wiedzą i doświadczeniem. Odkryjmy razem nowe możliwości.
Zapraszamy,
Zespół PROCAD Sp. z o.o.
Gość

Post autor: Gość »

Witam,
ma pytanie zainstalowałem wersję testową na swoim kompie jednakże podczas użytkowania musiałem przeinstalować system i teraz po tej operacji nie mogę ponownie zainstalować Inventora podobno zostają gdzieś dane ze na tym kompie juz raz był taki program czy istnieje jakiś sposób żeby zainstalować program jeszzce raz bez przeszkód????

Pozdrawiam Sławek

sdrewniany@poczta.fm
Maciej Śliwiński
Posty: 9
Rejestracja: 07 gru 2005, 11:13
Kontaktowanie:

Re: zabezpieczenie wersji testowej

Post autor: Maciej Śliwiński »

Dostarczane wersje testowe oprogramowania Autodesk nie posiadają żadnych ograniczeń funkcjonalnych, dzięki czemu przez 30 dni istnieje możliwość poznania wszystkich zagadnień związanych zarówno z projektowaniem, tworzeniem dokumentacji jak i wymianą danych z innymi aplikacjami. Nośniki CD dla wersji testowej tzw. DEMO i wersji komercyjnej są identyczne, a jedynym elementem je różniącym jest brak numeru seryjnego, który pozwalałby na procedurę autoryzacyjną wersji DEMO. Moduł odpowiedzialny za autoryzację licencji Autodesk nie pozwala na ponowne uruchomienie wersji testowej na tym samym komputerze pilnując terminów, a po reinstalacji odnajdując ślady poprzednich instalacji. Odinstalowanie, kasowanie plików, a nawet formatowanie dysku nie pomagają. Proszę wybaczyć, ale tym razem nie mogę pomóc. Istnieje jednak możliwość zainstalowania i uruchomienia następnych - nowszych wersji oprogramowania - w tym wypadku nie ma problemu. Proszę sprawdzić, czy przypadkiem nie są one już dostępne.
www.procad.pl
zapraszam,
pozdrawiam
Maciej
ODPOWIEDZ