AutoCAD Civil3D 2007 - błąd Instalacja/Deinstalacja

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Civil 3D.

Moderator: Radosław Wiśniewski

ODPOWIEDZ
arkads
Posty: 47
Rejestracja: 23 lip 2007, 08:58

AutoCAD Civil3D 2007 - błąd Instalacja/Deinstalacja

Post autor: arkads »

Witam

Wysiadł mi Autocad. Znikneły mi menu i paski, a polecenie menuload nie działało. Postanowiłem więc usunąć AutoCADa. Użyłem do tego programu Revo Uninstaller. Najpierw chciałem usunąć polskie szablony i tak wybrałem. Potem program przeskanował rejestr i usunął wpisy. Po tym wszystkim zauwazyłem, że nie ma ikony do odinstalowania Acada w Dodaj/Usuń programy ani w Revo Uninstaller. W katalogu programu Acad w Program Files pozostały niektóre tylko katalogi, a większosć plików została usunięta. Próba instalacji na nowo Acada kończy się informacją, że Acad jest zainstalowany i należy użyc apletu Dodaj/Usuń programy. Proszę o pomoc co zrobić? Jak usunać Autocada lub to co po nim zostało i blokuje instalacje? Ewentualnie jak zainstalowac Acada tak żeby nie sprawdzał czy jest zainstalowany. Wolałbym jednak to pierwsze. Chodzi o AutoCAD Civil 3D 2007 PL.

pozdrawiam
arkads
Posty: 47
Rejestracja: 23 lip 2007, 08:58

Post autor: arkads »

Nie ważne - poradziłem sobie bardzo dobrze. Idź za białym królikiem ... znaczy ZSoft Uninstallerem.
ODPOWIEDZ