problem z iFeature

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Inventor.

Moderator: Maciej Śliwiński

ODPOWIEDZ
turur
Posty: 2
Rejestracja: 04 cze 2013, 19:06

problem z iFeature

Post autor: turur »

Witam. Mam problem z wstawianiem elementów iFeature. Problem pojawia się wyłącznie podczas pracy z zespołem, pracuję nad korpusem mebla, mam wszystko elegancko złożone, i edytuję bok w złożeniu aby wstawić otwory pod półkę zdefiniowane za pomocą iFeature. Strasznie mnie denerwuje że program nie wyświetla mi podglądu wstawianego elementu iF. Rzecz dzieje się tylko w iam., natomiast w częściach działa wszystko bez zarzutu, jest podgląd, mogę sobie odpowiednio manipulować elementem iF. Czy ktoś z Was koledzy spotkał się z takim problemem ? Próbowałem w opcjach aplikacji grzebać ale nic ni udało mi się wymyślić.
Pozdrawiam
Tomasz85
Posty: 55
Rejestracja: 12 sty 2012, 14:59

Re: problem z iFeature

Post autor: Tomasz85 »

Cześć
Czy problem także dotyczy elementów IF dostępnych w katalogu Punches czyli tych dostępnych po instalacji programu (przykładów).
turur
Posty: 2
Rejestracja: 04 cze 2013, 19:06

Re: problem z iFeature

Post autor: turur »

Dzięki za odpowiedź, niestety iFeature z katalogu Punches też nie działa tak jak przy wstawianiu w pracy z ipt. A jest to trochę kłopotliwe, bo muszę otwierać plik z częścią zamiast edytować w złożeniu. W sumie nic strasznego, ale myślałem że to może kwestia jakiegoś drobnego ustawienia które gdzieś przeoczyłem.
ODPOWIEDZ