Problem z Inventorem 2016

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Inventor.

Moderator: Maciej Śliwiński

ODPOWIEDZ
Zaczytany
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2016, 15:56

Problem z Inventorem 2016

Post autor: Zaczytany »

Witam.
Piszę tutaj posta, ponieważ nie mam już pomysłu na to, w jaki sposób uporać się z tym problemem. Mianowicie Inventor został za 1 razem poprawnie zainstalowany, lecz gdy chciałem cokolwiek w nim zrobić, automatycznie wywalał mi do pulpitu i się zamykał. Czytałem na innych forach, że czasami pomaga reinstalacja. Spróbowałem, nie pomogło. Zrobiłem reinstall net frameworka, nic to nie dało. Zrobiłem clean uninstall, wtedy już nawet inventora zainstalować się nie dało. Wyczyściłem wtedy wszystko: clean uninstall plików, ręczne szukanie poszczególnych podfolderów i nawet w rejestrze pogrzebałem, żeby pousuwać wszelkie zmiany. Instalacja się powiodła( Robiona już na innej partycji), jednak znowu wróciłem do punktu w którym przy jakiejkolwiek próbie interakcji z programem wyrzuca mi go do pulpitu. Dodam\ ,ze przy uruchomieniu komputera wyskakuje mi komunikat że Aplication Manager nie może zostać uruchomiony i przy pierwszym uruchomieniu programu wyskoczył mi komunikat o błędnym działaniu programu i wprowadzeniu zmian w zgodności.

Bardzo proszę o jakiekolwiek rady czy pomoc.
ODPOWIEDZ