Witam
Mam warstwy pikiet , numerów pikiet i Wysokości pikiet - czy da się a jeżeli tak to jak wyeksportować punkty wysokościowe z rzędnymi do pliku txt tak żeby , można je było w civilu już odczytać i zdefiniować teren? .
Eksport Punktów wysokościowych
Moderator: Radosław Wiśniewski
Witam Pana,
cóż jeżeli posiada Pan punkty AutoCADa, które mają określone X, Y, Z nawet na wielu warstwach można śmiało skorzystać z opcji PUNKTY>>>Utwórz Punkty Różne >>> Konwertuj punkty AutoCAD. Wybieramy całość i Civil tworzy nam punkty jako obiekt branżowy (Civilowy) czyli:
1. punkty zmieniają swoją charakterystykę
2. pojawią się w nawigatorze - podlegają definiowaniu przez różne style
2. dostaną numer, rzędną, opis czy inne parametry zdefiniowane stylu dla odpowiedniej grupy punktów.
itd:)
Pozdrawiam,
Mateusz Miecznikowski
cóż jeżeli posiada Pan punkty AutoCADa, które mają określone X, Y, Z nawet na wielu warstwach można śmiało skorzystać z opcji PUNKTY>>>Utwórz Punkty Różne >>> Konwertuj punkty AutoCAD. Wybieramy całość i Civil tworzy nam punkty jako obiekt branżowy (Civilowy) czyli:
1. punkty zmieniają swoją charakterystykę
2. pojawią się w nawigatorze - podlegają definiowaniu przez różne style
2. dostaną numer, rzędną, opis czy inne parametry zdefiniowane stylu dla odpowiedniej grupy punktów.
itd:)
Pozdrawiam,
Mateusz Miecznikowski