czy rewit 2010 wart jest?

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Revit Building.

Moderatorzy: pies, marcinm, Artur Owczarek, Slavco, slaw, Andrzejj

ODPOWIEDZ
mario1275
Posty: 295
Rejestracja: 25 paź 2006, 18:24
Kontaktowanie:

czy rewit 2010 wart jest?

Post autor: mario1275 »

Otuż w pracowni zatrzymaliśmy sie na wersji 2008 i jestem ciekaw opinii użytkowników wyższych wersji czy zmiany w nich wprowadzone warte są ceny uaktualnienia?
Awatar użytkownika
kasia
Posty: 142
Rejestracja: 07 paź 2007, 11:11
Lokalizacja: 84-120

Re: czy rewit 2010 wart jest?

Post autor: kasia »

zmienilam R2008 na R2010 nie pracowalam na R2009

najwazniejsza zmiana to chyba silnik renderingu duzo lepsze wizualizacje
interfejs - lepszy, ale przyzwyczajenie wymaga ... cierpliwosci tak bylo w moim przypadku kilka razy podchodzilam do nowej wersji z tego powodu mozna sie zrazic na poczatku
z opisow doszlo wymiarowanie spadku w stopniach lub procentach
materialy - ustawienia wlasne materialow jak dla mnie gorzej, albo nie umiem
bryly duza zmiana, jeszcze nie do konca opanowalam wiec trudno cos wiecej napisac
co wazne na forach sa umieszczane rozne fajne rodziny, ktore zwykle sa robione w nowej wersji R, a wiadomo, ze w starym R nie otworzysz ich

nie wiem ile kosztuje uaktualnienie ale ja za pominiecie roku subskrypcji R2009 musialam zaplacic 2xcene subskrypcji, co bolalo
mario1275
Posty: 295
Rejestracja: 25 paź 2006, 18:24
Kontaktowanie:

Re: czy rewit 2010 wart jest?

Post autor: mario1275 »

hmmm no własnie w tej chwili trzeba zapłacić dwa razy subskrybcja+nowa subskrybcja co w sumie kosztuje ponad 1otyśPLNów jak dla mnie to za dużo jak za takie zmiany
Awatar użytkownika
kasia
Posty: 142
Rejestracja: 07 paź 2007, 11:11
Lokalizacja: 84-120

Re: czy rewit 2010 wart jest?

Post autor: kasia »

najmniej boli placenie subskrypcji co rok - innego wyjscia nie widze, tak jak pisalam w ubieglym roku stanelam przed tym wyborem
Awatar użytkownika
pies
Posty: 1113
Rejestracja: 14 paź 2005, 08:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: czy rewit 2010 wart jest?

Post autor: pies »

O cenie subskrypcji nie będę pisał, bo jaka by nie była zawsze będzie za duża :)
Wolę patrzeć na całość Revita jak na inwestycję, a ta daje naprawdę olbrzymi wzrost produktywności w stosunku do dłubania projektów w LTku.
W ostatnim AUGI World jest taki ładny schemacik który to ilustruje, a ponieważ jest zgodny z moimi doświadczeniami to go zamieszczam.

Możesz oczywiście pozostać w R 2008, ale będziesz coraz bardziej odizolowany od publikowanych familii, których jest coraz więcej, od nowych narzędzi, które może nie są spektakularnymi fajerwerkami, ale usprawniają pracę.

Przejście do nowego międzymordzia należy potraktować jak ospę wietrzną czy świnkę. Trzeba to przechorować i mieć z głowy na resztę życia! :wink:
Załączniki
1.jpg
1.jpg (6.61 KiB) Przejrzano 2905 razy
Pozdrawiam
Był Kudłaty
Awatar użytkownika
kasia
Posty: 142
Rejestracja: 07 paź 2007, 11:11
Lokalizacja: 84-120

Re: czy rewit 2010 wart jest?

Post autor: kasia »

schemacik bardzo trafny
ODPOWIEDZ