TO FORUM TO KPINA !!!

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem AutoCAD Architecture.

Moderatorzy: Artur Owczarek, Slavco

ODPOWIEDZ
horacy
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:46
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: TO FORUM TO KPINA !!!

Post autor: horacy »

Szanowny Panie,
forum PROCAD powstało z myślą o udostępnieniu użytkownikom oprogramowania miejsca do wymiany poglądów i informacji jak również, wzajemnego wsparcia. Jako aktywny uczestnik jest Pan niewątpliwie ogromną jego wartością, to właśnie dzięki takim ludziom jak Pan, fachowcom i pasjonatom tego typu fora żyją, będąc źródłem realnej wiedzy i szybkiej pomocy.
Pracownicy PROCAD zaglądają to oczywiście także, bo staramy się wsłuchiwać w głos naszych klientów przy każdej nadarzającej się okazji, ale istota tego forum to kontakt użytkownik-użytkownik. Nasza aktywność jest ograniczona do minimum, także dlatego, aby nie ulegać pokusie przekształcenia tego forum w tubę marketingową PROCAD. Przyznaję, zdarzają się nam pewne niedociągnięcia i wpadki, które także były komentowane przez forumowiczów.
Z całą pewnością jednak nie powinny mieć i nie mają wpływu na poziom niniejszego forum zmiany personalne w PROCAD, które w przedsiębiorstwie średniej wielkości są zjawiskiem normalnym, a w naszym blisko 100osobowym zespole nie ma ludzi niezastąpionych.
Nie chcę i nie będę pisał na temat kompetencji PROCAD w zestawieniu z konkurencją, pozycji rynkowej itp., choć pokusa - w wątku zarzucającym nam istotne braki - jest duża.
Forum to miejsce dla Państwa, użytkowników oprogramowania, których naturalnym prawem jest wypowiadać swoje opnie także na temat PROCAD. Dobre słowo przyjmujemy z pokorą, krytykę, nawet ostrą, analizujemy i w uzasadnionych przypadkach podejmujemy działania.
Pozdrawiam,
Maciej Horeczy
ODPOWIEDZ