iPart tworzenie

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Inventor.

Moderator: Maciej Śliwiński

ODPOWIEDZ
Gerald87
Posty: 13
Rejestracja: 13 sie 2010, 11:25

iPart tworzenie

Post autor: Gerald87 »

Witam Mam mały problem próbuje stworzyć część ipart ale za każdym razem wyskakuje mi błąd eksportu tabeli nie wiem co zrobić wydaje mi się że wszystko wykonuje poprawnie stworzyłem najpierw i dodałem do ścieżki biblioteki katalog którym będę przechowywał moje iparty następnie po stworzeniu elementu w zakładce zarządzanie wybieram utwórz część i przeciągam do drugiego okienka interesujące mnie parametry a na końcu dodaje wiersze z deklaracją wszystkich rodzajów elementów i przypisuje klucz do jednej z kolumn
Awatar użytkownika
el_joseppo
Posty: 97
Rejestracja: 18 paź 2006, 12:32
Lokalizacja: W-wa

Re: iPart tworzenie

Post autor: el_joseppo »

Prawdopodobnie jeden z wierszy (lub kilka) posiada takie wartości parametrów których Inventor nie potrafi rozwiązać. Przyczyną może być np. nie do końca zwymiarowany szkic itp. Stwórz tabelę z jednym wierszem a dopiero potem dodawaj po wierszu. Zobacz w którym miejscu się wysypie.

Prześlij też plik i opisz co chcesz osiągnąć, zobaczymy co da się zrobić (napisz w której wersji pracujesz)
pzdrwm
Gerald87
Posty: 13
Rejestracja: 13 sie 2010, 11:25

Re: iPart tworzenie

Post autor: Gerald87 »

Witam dzięki wielkie za zainteresowanie pracuje w inwentor 2010 próbowałem już stworzyć tabelę z jednym wierszem ale też tego nie akceptuje a jeśli chodzi o wymiary to wydaje mi się że są wszystkie. chce osiągnąć tabelę trójników o różnych wymiarach średnic i i różnych długościach załączam plik części
Załączniki
Część1.rar
trójnik
(100.9 KiB) Pobrany 271 razy
Awatar użytkownika
el_joseppo
Posty: 97
Rejestracja: 18 paź 2006, 12:32
Lokalizacja: W-wa

Re: iPart tworzenie

Post autor: el_joseppo »

Hmm. Mi się wszytko udaje z tym plikiem. Klikam Utwórz iPart i zaraz potem OK (3 wymiary są już wstępnie zdefiniowane). Tylko te 3 wymiary się zmieniają czy coś jeszcze?

(Pracuje na 2011 wiec nie mogę przesłać pliku)
pzdrwm
Gerald87
Posty: 13
Rejestracja: 13 sie 2010, 11:25

Re: iPart tworzenie

Post autor: Gerald87 »

Dzięki zapomoc już chyba znalazłem błąd
ODPOWIEDZ