Dawno nikt tu nic nie zawiesił.

Zakończyłeś męki twórcze? Podziel się efektami.
UWAGA: Załącznikami mogą być tylko obrazy rastrowe - to jest galeria.

Moderatorzy: pies, Artur Owczarek, Slavco, slaw, Andrzejj

ODPOWIEDZ
alagor
Posty: 148
Rejestracja: 19 gru 2006, 21:00
Lokalizacja: białystok

Dawno nikt tu nic nie zawiesił.

Post autor: alagor »

Dawno nikt tu nic nie zawiesił.

Projekt i render z 2009r ale realizacja jest świeża
Załączniki
PICT0158-m.jpg
h1-m.jpg
1.jpg
ok3.jpg
ok2.jpg
Awatar użytkownika
pies
Posty: 1113
Rejestracja: 14 paź 2005, 08:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dawno nikt tu nic nie zawiesił.

Post autor: pies »

Zanim się zorientowałem, że pierwsze 2 obrazki to fotki z realizacji to straciłem oddech, przeszedłem lekki zawał i palpitacje :lol:

Gratulacje.
Wyobrażam sobie jak klientowi ślinka pociekła na widok Twoich renderów,
no może poza pierwszym, w którym są przykre matowe wstawki w podłodze i nieco okopcony sufit :wink:

Oglądając posadzkę, przypomniałem sobie jak w latach 80-tych rysowałem skomplikowane posadzki do projektów dla szejków arabskich (nie mylić z szejkiem z McDonalda), po czym układ był sprawdzany czy przypadkiem wzór nie zawiera treści obraźliwych :lol:
Pozdrawiam
Był Kudłaty
alagor
Posty: 148
Rejestracja: 19 gru 2006, 21:00
Lokalizacja: białystok

Re: Dawno nikt tu nic nie zawiesił.

Post autor: alagor »

Przepraszam, za narażenie na utratę zdrowia. Nie było to zamierzone !!!!! zawsze zapominam o kolejności dodawania zdjęć (pierwsze są ostatnimi, a ostatnie pierwsze) rendery są słabe bo robiłem je jeszcze na starym laptopie i wyciągnięcie lepszej jakości wiązało się z parogodzinnym wydłużeniem czasu i usunięciem z dysku wszystkiego co zbędne Teraz pracuję na stacjonarnych 4 – 6 rdzeniowych komputerach, ale i tak czasami czekam na efekt bardzo długo.
Pozdrawiam po wakacjach wszystkich revitujących. Ciekawe jak sobie radzicie z revit 2011 ja cały czas mam jakieś dziwne problemy.
ODPOWIEDZ