Podzespoły Autocad Civil 3D

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Civil 3D.

Moderator: Radosław Wiśniewski

ODPOWIEDZ
Radosław Wiśniewski
Posty: 30
Rejestracja: 29 gru 2005, 14:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Podzespoły Autocad Civil 3D

Post autor: Radosław Wiśniewski »

Rozpoczynam wątek dotyczący dodatkowych podzespołów Autocad Civil 3D. Proszę użytkowników o informację, jakich podzespołów brakuje Wam w pracy z programem? Jakie elementy powinny się pojawić poza standardowymi podzespołami, co dodatkowo chcielibyście mieć na palecie narzędzi Civila? Jeżeli to możliwe, to potrzebne będą opisy z wymiarami ewentualnych podzespołów.
Te informacje posłużą do przygotowania biblioteki niestandardowych podzespołów dla Autocad Civil 3D.

Radosław Wiśniewski
PROCAD
rwi
Posty: 4
Rejestracja: 14 lis 2013, 11:37

Re: Podzespoły Autocad Civil 3D

Post autor: rwi »

Podzespołów, których zdecydowanie brakuje to : linia dwutorowa (kolej), ta jednotorowa dostępna w Autocad Civil 3D 2013 jest też dość uboga.
marcin_08
Posty: 7
Rejestracja: 12 gru 2013, 13:20

Re: Podzespoły Autocad Civil 3D

Post autor: marcin_08 »

Mógłby ktoś wstawić plik z wyeksportowanym podzespołem: Warunkowy wykop lub nasyp ?
W palecie Warunkowe nie ma go u mnie nie wiem dlaczego.
Aslodowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 sie 2010, 13:02

Re: Podzespoły Autocad Civil 3D

Post autor: Aslodowy »

Po zainstalowaniu SP2 dla Civil 3D 2013 nie działają podzespoły stworzone wcześniej
w Autodesk Subassembly Composer For Autocad Civil 3d 2013.
Po przeinstalowaniu Civila z SP1 - działa wszystko jak należy; po SP2 sypią się podzespoły.
Proszę o pomoc.
klaudiaroz12
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2014, 01:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Podzespoły Autocad Civil 3D

Post autor: klaudiaroz12 »

Mam ten sam problem co Marcin. Co ciekawe wcześniej wszystko było w porządku. Miał ktoś wcześniej taki problem?
ODPOWIEDZ