Vault

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Civil 3D.

Moderator: Radosław Wiśniewski

ODPOWIEDZ
MarcinL
Posty: 7
Rejestracja: 30 sty 2007, 09:22
Lokalizacja: Katowice

Vault

Post autor: MarcinL »

Mam pytanie. Czy ktoś wie jak utworzyć projekt w C3D. Pytanie banalne ale podczas logowania wyskakuje błąd, a program wyświetla komunikat że nie może znalźć jakiegoś pliku (IIS). Sprawa jest bardzo pilna więc jak ktoś wie w czym tkwi przyczyna to proszę o radę.
gosc
Posty: 122
Rejestracja: 20 wrz 2006, 08:20
Kontaktowanie:

Re: Vault

Post autor: gosc »

MarcinL pisze:Mam pytanie. Czy ktoś wie jak utworzyć projekt w C3D. Pytanie banalne ale podczas logowania wyskakuje błąd, a program wyświetla komunikat że nie może znalźć jakiegoś pliku (IIS). Sprawa jest bardzo pilna więc jak ktoś wie w czym tkwi przyczyna to proszę o radę.
IIS = Internet Information Services. Vault działa na xp-proffesional, w winxp Home Edition nie ma tych usług - to moze byc przyczyną. Ew. trzeba sprawdzić czy taka usługa jest zainstalowana w xp-proffesional - a nie zawsze tak jest.
MarcinL
Posty: 7
Rejestracja: 30 sty 2007, 09:22
Lokalizacja: Katowice

Post autor: MarcinL »

Dzięki za informację. Po zainstalowaniu IIS na profesionalu dalej pojawia się ten sam komunikat. Kompletnie nie wiem co zrobić.
edit
Posty: 102
Rejestracja: 02 gru 2006, 12:17

Post autor: edit »

A może pomoże inseminacja? :)
Wrzuć czego konkretnie nie może znaleźć i adres na jaki wysłać - wyszukam u siebie o podeślę z instrukcją gdzie to wkleić.
ODPOWIEDZ