modernizacja

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem Autodesk Civil 3D.

Moderator: Radosław Wiśniewski

ODPOWIEDZ
dysza
Posty: 12
Rejestracja: 09 sty 2006, 15:23

modernizacja

Post autor: dysza »

Witam!

Ostanio, na pewnym spotkaniu, miałam okazje poruszyć, jakże niezwykle aktualny dzis temat zwiazany z projektowaniem dróg, a mianowicie modernizację. Dowiedziałem się, że konkurencyjny program MX Bentleya posiada specjalną wersję służącą do projektowania modernizacji. Zasadnicza kwestia dotyczy tzw. min niwelety, którą program ten generuje.
Jak Civil prezentuje się w tym temacie na tle konkurencji? Czy ktoś z Was już robił coś takiego z wykorzystaniem Civila?

Pozdrawiam,

dysza
Radosław Wiśniewski
Posty: 30
Rejestracja: 29 gru 2005, 14:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Post autor: Radosław Wiśniewski »

W civilu sa tez narzedzia i elementy dla renowacji. Te podzespoly sa dostepne w zewnetrznym katalogu - uruchamia sie go z belki narzedziowej - ikonka 'Katalog', zaraz obok ikonki 'Design Center' i te elementy znajduja sie w sekcji 'Katalog podzespolow odnowy'
dysza
Posty: 12
Rejestracja: 09 sty 2006, 15:23

brak katalogu

Post autor: dysza »

hej

niestety nie posiadam takiego katalou. jak go uzyskać?

pozdro
Gałi
Posty: 8
Rejestracja: 09 sty 2006, 14:59
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Gałi »

Cześć!

Ja też nie miałam tego katalogu, ale zrób dostosowanie pasków narzędzi Civila i uruchom " Standard Civil 3D" i wtedy obok tej ikony DesignCenter będziesz miał ikonę " Katalog". I tam już sobie poradzisz :)

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ