WITAMY NA FORUM AUTOCAD MAP 3D!!!

Na tym forum dyskusyjnym rozmawiamy o wszystkim co jest związane z programem AutoCAD Map 3D

Moderator: Ewa Solanowska

ODPOWIEDZ
Arek Daniluk
Posty: 8
Rejestracja: 01 lut 2006, 13:25
Lokalizacja: Warszawa, Grodzisk Mazowiecki
Kontaktowanie:

WITAMY NA FORUM AUTOCAD MAP 3D!!!

Post autor: Arek Daniluk »

Witamy na forum dyskusyjnym poświęconym oprogramowaniu AutoCad Map 3D. Zapraszamy wszystkich użytkowników programu oraz wszystkich tych, którym bliska jest problematyka GIS do wymiany doświadczeń na łamach tego forum. Mamy nadzieję, że forum Map 3D przyczyni się do pogłębiania wiedzy i umiejętności w zakresie obsługi programu oraz będzie miejscem dyskusji poświęconych tematyce GIS.
Arek Daniluk
festinalente
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2007, 18:51

przyłączanie danych do obiektów

Post autor: festinalente »

Witam,
jestem od niedawna użytkownikiem Acada Map3d, przedtem używałam jedynie zwykłego Acada bądź MapInfo do zadań gisowskich. Polecono mi jednak pracować w Map3d zamiast w MapInfo i teraz mam zgryz, ponieważ nie mogę znaleźć żadnego podręcznika do tego programu.

Problem w tym: jak stworzyć tradycyjną bazę danych - taką w tabeli, gdzie jeden wiersz odpowiada jednemu obiektowi? Chciałam od początku stworzyć ją w Map3d albo ściągnąć z Excela, ale takich opcji nie mogę znaleźć.

Proszę o radę albo - jeszcze lepiej- przesłanie jakiegoś podręcznika do Acada Map3d.

Z góry dziękuję,

festinalente
Arek Daniluk
Posty: 8
Rejestracja: 01 lut 2006, 13:25
Lokalizacja: Warszawa, Grodzisk Mazowiecki
Kontaktowanie:

podręczniki do map 3d

Post autor: Arek Daniluk »

Podręczniki są dostępne w wersji elektronicznej na płycie dostarczonej razem z programem.
Arek Daniluk
ODPOWIEDZ