wrota garażowe-Barcelona

Revit po godzinach...

Moderatorzy: pies, Artur Owczarek, Slavco, slaw, Andrzejj

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ada_mowska
Posty: 938
Rejestracja: 12 sty 2006, 07:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

wrota garażowe-Barcelona

Post autor: ada_mowska »

:)
Załączniki
wjazd do garażu.jpg
pozdrawiam
revitująca Ada
www.arttu.pl
slaw
Posty: 427
Rejestracja: 25 mar 2006, 12:06

Post autor: slaw »

:shock: ...... u nas wywoluje szok ...... ale w wielu krajach 'cywilizowanych' sluzby architektoniczno-urbanistyczne przykladaja wielka wage do 'ogladu' architektury i bardzo mocno niejednokrotnie zawezaja pole 'fantazji' inwestorom i architektom kazac grac dosc mocno sprecyzowane role w okreslonej 'bajce' ....... a tu ma byc taka kamienica z takim podzialem i rytmem i o wrotach garazowych mozecie zapomniec ........ taaaaaak ? :lol: ..... no to zobaczymy ....... sezamie tworz sie
pozdro
slaw 8)
Awatar użytkownika
milsen
Posty: 266
Rejestracja: 02 sty 2007, 13:28
Lokalizacja: Iława

Post autor: milsen »

Funkcja dostosowana do architektury. Po prostu pieknie :) . A jednak tak też można. Kto by pomyślał, hehe (ironia, ale w pozytywnej formie, tak raczej nawiązując do naszych warunków :wink: ).

A u nas: za drogo, za dużo, po co to, po co tamto... Brzydkie kolory. Ładny dach, ale mógłby byc prosty bo mam słup na poddaszu... Poziom wyczucia estetyki niestety stoi na niskim poziomie. Ładnie jest wtedy gdy jest tanio. A na temat kompetencji urzędników można by długo rozmawiać. Smutne :(
Awatar użytkownika
ada_mowska
Posty: 938
Rejestracja: 12 sty 2006, 07:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: ada_mowska »

A jak myślicie, gdyby takie chciało się zaprojektować/zrobić, bo kupić z typoszeregu raczej się nie uda :wink: , to jak należałoby do tego podejść? styropian na zmyślnej konstrukcji stalowej?
Niestety nie podeszłam, nie popukałam, nie dotknęłam :cry:
..muszę tam wrócić..
:lol:
Ostatnio zmieniony 12 lip 2007, 12:33 przez ada_mowska, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam
revitująca Ada
www.arttu.pl
Awatar użytkownika
milsen
Posty: 266
Rejestracja: 02 sty 2007, 13:28
Lokalizacja: Iława

Post autor: milsen »

Styropian prawie na 100%, a konstrukcja raczej aluminium... lżejsze toto... :)
slaw
Posty: 427
Rejestracja: 25 mar 2006, 12:06

Post autor: slaw »

absolutnie ..... jak sezam to sezam, na dole na szynie i rolce (sniegu od srodka nie ma ) , solidna konstrukcja stalowa z ryglami etc i te same okladziny co na reszcie ........ tak zeby nawej J.Bonda zaskoczylo ze sie tam da wjechac :lol: ..... i przy otwieraniu jakies dymy powinny byc uruchamiane i odglos pekajacych skal ...... no czad by byl :lol:
pozdro
slaw 8)
Zizin
Posty: 34
Rejestracja: 10 sie 2006, 08:15
Lokalizacja: gdansk

Post autor: Zizin »

cos takiego daloby sie podwiesic pod stropem - odchodzi piekna szyna w posadzce...
pozdrawiam
bartek
mario1275
Posty: 295
Rejestracja: 25 paź 2006, 18:24
Kontaktowanie:

Post autor: mario1275 »

Nie no to naprawdę ładny głaz:) rewelacja normalnie:)

na stalowej konstrukcji tańsze (nie zawsze tanie znaczy złe;)) jeśli nie styropian to inna masa w miarę plastyczna i pozwalająca na uzyskanie na tym tynku (może jakaś podkonstrukcja do tego OSB (a co:)) szyna w podłodze napewno - zawiasy i automatyka inaczej by nie wytrzymały - zresztą w tej niby ścianie mnóstwo miejsca na automatyke nietypową np z jakimś wózkiem.
Ale inny "polski" problem - spróbujcie przeciętnemu kierowcy wyjaśnić zakaz parkowania w tym miejscu - no przecież miejsce aż się prosi o zaparkowanie, brama- jaka brama co pan:)

Ada napisz gdzie to na jakiej ulicy? Jak będę następnym razem pójdę tam i będę czekał:) - może znasz zaklęcie?:)
Awatar użytkownika
ada_mowska
Posty: 938
Rejestracja: 12 sty 2006, 07:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: ada_mowska »

Przykro mi, nie zapisałam.. :(

Ale na pewno w drodze z la Rambla do Sagrada Familia
per pedal :wink:
pozdrawiam
revitująca Ada
www.arttu.pl
ODPOWIEDZ