Revit Architecture Resource Center

Masz jakis ciekawy pomysl lub rozwiazanie problemu w Revit. Opisz to krok po kroku i opublikuj.

Moderatorzy: pies, Artur Owczarek, Slavco, slaw, Andrzejj

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Andrzejj
Posty: 143
Rejestracja: 25 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Revit Architecture Resource Center

Post autor: Andrzejj »

Awatar użytkownika
milsen
Posty: 266
Rejestracja: 02 sty 2007, 13:28
Lokalizacja: Iława

Post autor: milsen »

Całkiem przydatne :D . Chyba śrenida na szkoleniach się co nieco zmniejszy :wink: . Pozdrawiam.
qbi
Posty: 16
Rejestracja: 13 lut 2008, 09:52

Post autor: qbi »

Nawiązując do tematu:
http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/it ... id=9481365 pod tym linkiem znajdują się pliki do tutoriala "Ćwiczenia oparte na jednostkach metrycznych" (tutorial instaluje się jako pomoc do Revita i plik PDF, ale u mnie nie było przy instalacji wymaganych plików Revitowych, ani na płycie Adesku ani na spolszczeniu). Tutorial jest solidnie zrobiony a z tymi plikami można sporo się nauczyć i zobaczyć jakie mamy możliwości. Do strony można przejść z Revita: Pomoc > Dokumenty w sieci WWW
popa99
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:57
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: popa99 »

czesc, macie moze link jakis do sciagniecia np. książki do Revita ale po polsku??? znacie tez moze link do spolszczenia Revit Architecture 2008??? dzieks :roll:
popa
Acinski
Posty: 92
Rejestracja: 12 gru 2008, 14:48
Lokalizacja: Śląsk
Kontaktowanie:

Post autor: Acinski »

Witajcie. Jestem tu nowy i wypadałoby się przedstawić. Nazywam się Krzysztof i wpadam z prośbą. Jako początkujący reviciarz chciałem zajrzeć na stronę podaną przez Andrzejj'a ale niestety jakby jej "zabrakło". :)
Czy komuś udało się może sciągnąć te tutoriale i mógłby je w jakiś sposób udostępnić?. Dzięki za pomoc.
nauka trwa
ODPOWIEDZ